Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Niesprawne zdalne sterowanie zamkiem bagażnika (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=185940)

pawel182 04-01-2011 23:02

Odp: Otwieranie bagażnika przyciskiem i zdalnie.
 
Cytat:

Napisał Yaro (Post 1569466)
Centralny ale montowany dodatkowo i tu jest problem czy zamek w klapie ma siłownik.

Dodatkowo? czyli to nie jest oryginalny centralny zamek...? Ja u siebie zakładałem oryginalny więc samo podłączenie się przyciskiem pod GEM odpada. Na 100% nie masz siłownika w klapie. Ja u siebie poza dołożeniem siłownika w klapie wymieniłem też sam zamek ponieważ ten zwykły ma tylko jedna linke a ten pod centralny ma dwie. Jedna idzie do otwierania z kluczyka a druga do siłownika.
Ale generalnie samo dorobienie otwierania klapy przyciskiem z pulpitu nie powinno być trudne. Przycis, przekaźnik, siłownik i ewentualnie zamek i powinno zadziałać.

Yaro 05-01-2011 07:48

Odp: Otwieranie bagażnika przyciskiem i zdalnie.
 
Nie, alarm był dodatkowo montowany.

sitarek 29-01-2012 19:22

Odp: Otwieranie bagażnika przyciskiem i zdalnie.
 
Witam
Pytanie troszkę nie w temacie ale wierzę w waszą fachowość i chęć pomocy innym.
Korzystam z usług FFusion 2004 r. Wyposażenie fabryczne /centralny, alarm, "immo" i cała reszta/ żadnych przeróbek. Guzik od klapy bagażnika na desce koło kierownicy. Czy tak być powinno: bagażnik z ww guzika da się otworzyć tylko przy wyłączonym silniku? Jak uruchomię silnik to klapa z guziora ani drgnie.

Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Jitter 29-01-2012 20:05

Odp: Otwieranie bagażnika przyciskiem i zdalnie.
 
Nie wiem, jak w wersji przedliftowej, ale w "polifcie" spokojnie można otworzyć bagażnik przy włączonym silniku.

Undisclosed 30-01-2012 15:38

Odp: Otwieranie bagażnika przyciskiem i zdalnie.
 
Cytat:

Napisał sitarek (Post 1773902)
Witam
Czy tak być powinno: bagażnik z ww guzika da się otworzyć tylko przy wyłączonym silniku? Jak uruchomię silnik to klapa z guziora ani drgnie.

U mnie (FF 2003) można normalnie otworzyć bagażnik przy włączonym silniku. Nie można tylko otworzyć w czasie jazdy i jeśli się nie mylę z przycisku jeśli zamkniesz się od środka w samochodzie

mmmm 12-02-2012 07:23

Odp: Otwieranie bagażnika przyciskiem i zdalnie.
 
Cytat:

Napisał Undisclosed (Post 1774336)
U mnie (FF 2003) można normalnie otworzyć bagażnik przy włączonym silniku. Nie można tylko otworzyć w czasie jazdy i jeśli się nie mylę z przycisku jeśli zamkniesz się od środka w samochodzie

potwierdzam

rafoola 13-07-2013 14:05

Niesprawne zdalne sterowanie zamkiem bagażnika
 
Czy ktoś z Was, koledzy, miał problem z fabrycznym, zdalnym sterowaniem zamkiem bagażnika? W mojej fuzji właśnie przestał działać - tak po użyciu przycisku na desce, jak i na pilocie klucza. Słychać, że sterownik próbuje działać, ale zamek nie odskakuje. Podzielcie się uwagami, jeśli takowe macie.

StefanM 13-07-2013 22:47

Odp: zdalne sterowanie zamkiem bagażnika
 
Mialem tak samo. Padl mi silniczek. Udalo sie go naprawic domowymi sposobami. I zaznaczam on niby dzialal ale nie mial juz sily zeby otworzyc zamek. Pozdrawiam

rafoola 14-07-2013 01:53

Odp: zdalne sterowanie zamkiem bagażnika
 
I właśnie o te sposoby pytam. Może zechciałbyś je przybliżyć?

kacper69 14-07-2013 08:13

Odp: zdalne sterowanie zamkiem bagażnika
 
Rozbierz ten układ w klapie bagażnika.
Przesmaruj silnik, wyreguluj cięgno i będzie działać.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.