Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=74802)

PabloWPR 21-07-2009 17:51

Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?
 
Telefonicznie w serwisie dowiedziałem się, że ponoć można... W poniedziałek u nich zostaje auto na wymianę gwarancyjną sprężarki klimy to dowiem się co o tym sądzą.

azet 21-07-2009 21:00

Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?
 
taaa, można, :? jak chciałem dodatkową żarówkę to się nie dało, bo CAN, Tobie dwa silniczki dadzą radę wstawić, ale próbuj, może się da to i inni skorzystają.

Mariusz 21-07-2009 21:13

Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?
 
To dziwne, jakby nie mogli w ASO CAN-u przeprogramować. Z drugiej strony, czego się spodziewać po badziewiakach!

Dejwid 21-07-2009 22:05

Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?
 
u mnie ponoć się nie da..dzisiaj byłem z inna pierdołą w serwisie ASO i zapytałem czy można bo mam przycisk do składania lusterek ale nie chce pamiętać żeby go naciskać i chce żeby się zamykały przy zamykaniu auta ...dodałem że wiem że trzeba zapłacić ale niech zrobią no i się nie da,ale zrobili że sie zamki zamykają po ruszenu oczywiście odpłatnie .A i jeszcze jedno w całym zaawansowaniu maszyny...wszystko pika wyświetla itp to co jest standardem u innych nawet w niższych klasach tutaj jest nie do zrobienia ...a chodzi mi o sygnał dzwiękowy przy zaciągniętym ręcznym jak na nim pojadę :-(

PabloWPR 21-07-2009 22:16

Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?
 
hmmm... dowiem się więcej w poniedziałek...
a ciekaw jestem (gdyby była taka możliwość dołożenia) czy jakbym im sam przywiózł takie lusterka i panel od sterowania to czy by to założyli?

Kacmar 24-08-2009 22:13

Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?
 
Co nowego w temacie ?. Masz dołożne skladanie lusterek ?

kubuspuchaty 24-08-2009 22:54

Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?
 
Temat był dokładnie przebadany. Dobry fachowiec ( znajomy )w serwisie siedział nad tym dwie godziny. NIE MOŻNA ZROBIĆ AUTOMATA. Przeszkodą jest oprogramowanie. Sprawa nie do przeskoczenia

trtami 26-08-2009 11:38

Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?
 
Cytat:

Napisał kubuspuchaty (Post 1230988)
Temat był dokładnie przebadany. Dobry fachowiec ( znajomy )w serwisie siedział nad tym dwie godziny. NIE MOŻNA ZROBIĆ AUTOMATA. Przeszkodą jest oprogramowanie. Sprawa nie do przeskoczenia

Czyli jesli ktoś ma skladane lusterka z przycisku umieszczonego przy sterowaniu szybami to znaczy ze juz nie mam mozliwosci tak zaprogramowac kompa aby lusterka tez sie skladaly poprzez nacisniecie pilota w kluczyku?

RECONDO 26-08-2009 19:41

Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?
 
Cytat:

Napisał kubuspuchaty (Post 1230988)
Temat był dokładnie przebadany. Dobry fachowiec ( znajomy )w serwisie siedział nad tym dwie godziny. NIE MOŻNA ZROBIĆ AUTOMATA. Przeszkodą jest oprogramowanie. Sprawa nie do przeskoczenia

Jeżeli potwierdzi to DOCENTO to uwierzę - warto sprawdzić. Kto zainteresowany?> Namiar: ASO AUTO HOBBY Białystok, rozmawiać wyłącznie z DOCENTO.

kubuspuchaty 26-08-2009 21:54

Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?
 
Nie musisz wierzyć, jak chcesz zadzwoń do tego Docento, ja nie będę się kulał 700 km w jedną stronę żeby potwierdzić oczywistą oczywistość


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.