Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Focus 2014-2018] Nie działa nawigacja w sync3 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=340113)

tedi_k 02-04-2024 09:23

Odp: Nie działa nawigacja w sync3
 
Moim zdaniem dużo bardziej prawdopodobne jest, że padł/pada APIM - czyli "właściwy" Sync3.
Ponieważ da się bez niego jeździć - to można spróbować we własnym zakresie go wymontować i wysłać (sam APIM - bez ekranu!) do kogoś, kto sprawdzi co się stało i określi "co dalej"...
Można oczywiście taki APIM przysłać do mnie.
W sprzyjających okolicznościach auto bez APIM (i bez działającego radia...) będzie 3 dni robocze...

kiroll 02-04-2024 10:03

Odp: Nie działa nawigacja w sync3
 
1 załącznik(i)
Dziś się pojawił błąd

Bump: Trochę przeraża mnie wizja demontażu plastików.Jak się ogarnę to odezwę na pw tedi k.Dzięki😂

tedi_k 02-04-2024 19:37

Odp: Nie działa nawigacja w sync3
 
Cytat:

Napisał kiroll (Post 3489408)
.... Trochę przeraża mnie wizja demontażu plastików...

Ale tak czy inaczej trzeba będzie za to się wziąć...
Być może jednak nie będzie trzeba tego APIM wysyłać do mnie - być może to faktycznie antena GPS albo kabel...
Jednak odradzam zabierane się za wymianę anteny na dachu!
Dużo lepszym pomysłem jest zakup jakiejś anteny z allegro (ale koniecznie z rynku automotive - np. fabrycznej z innego typu aut). Ważne, aby była z opcją zwrotu - a idealnie, gdyby była z dostawą Smart! Wtedy ewentualne koszty "nietrafionego strzału" były by zerowe.
Ta "będzie akurat" - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - cena jeszcze akceptowalna a dostawa i ew. zwrot za darmo.

Jak APIM zostanie wymontowany i tę/taką antenę będzie miał Kolega, to jest w stanie sobie sprawdzić czy to antena jest problemem. Jeśli tak - to jest Kolega "do przodu" na wysyłce i naprawi sobie tego Sync3 we własnym zakresie. Tę antenę można umieścić jakoś sensownie pod deską i tez będzie OK w razie czego.

kiroll 04-04-2024 19:18

Odp: Nie działa nawigacja w sync3
 
Cytat:

Napisał zmulim (Post 3489392)
Będzie, tylko jeśli Tadziu mówi, że to nie kwestia anteny, to ja bym go mimo wszystko posłuchał, zna się na rzeczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jednak kolega ,zmulim, ma rację.Muszę posłuchać Tadzia.Czekam na tadzia pw.

tedi_k 12-04-2024 22:01

Odp: Nie działa nawigacja w sync3
 
APIM był, okazało się, że standardowo "posypało się oprogramowanie".
Po reformacie jednostka "wróciła do żywych" oraz do swego właściciela - Kolegi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ...

kiroll 14-04-2024 08:45

Odp: Nie działa nawigacja w sync3
 
2 załącznik(i)
Wszystko działa jak należy.Dziękuje koledze ,tedi k,

poshel 16-04-2024 20:31

Odp: Nie działa nawigacja w sync3
 
Cytat:

Napisał kiroll (Post 3490517)
Wszystko działa jak należy

Co robi w sync ikona klimatyzacji przy manualnej klimie ?

tedi_k 16-04-2024 21:27

Odp: Nie działa nawigacja w sync3
 
Cytat:

Napisał poshel (Post 3490723)
... manualnej klimie ?

A gdzie Kolega widzi w tym wątku "manualną klimę"???
Albo inaczej - "co ma pokrętło głośności i pozostałe klawisze radia do jakiejkolwiek klimy"???

gbiel 17-04-2024 14:49

Odp: Nie działa nawigacja w sync3
 
1 załącznik(i)
To w focusie istnieje panel klimatyzacji bardzo podobny do manualnej ? :razz:

kiroll 18-04-2024 09:10

Odp: Nie działa nawigacja w sync3
 
1 załącznik(i)
Dzięki zmianie oprogramowania można oglądać pliki MP4.I nie widać ikonki klimy:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.