Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=80730)

sp4jkk 18-10-2009 15:24

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
No żeby jakaś kontrolka się świeciła to muszą też być przede wszystkim czujniki zamontowane :-)

devaluator 18-11-2009 01:36

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
a do MK1 to nikt nie zrobi...

kamilula 22-11-2009 20:31

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Witam
Zakupiłem forda Galaxy i mam problem.
Czy kontrolka 21.LAMPKA OSTRZEGAWCZA SPALIN SILNIKA jest we wszystkich modelach galaxy od 2001?
U mnie ta lampka nie zapala się podczas odpalania auta, ani w ogóle nie świeci się na zegarze, proszę o fachową odpowiedz.
ps. ile kosztuje odkodowanie radia?
Dziękuję Kamil

bart07 27-11-2009 18:16

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Cytat:

Napisał kamilula (Post 1295665)
Witam
Zakupiłem forda Galaxy i mam problem.
Czy kontrolka 21.LAMPKA OSTRZEGAWCZA SPALIN SILNIKA jest we wszystkich modelach galaxy od 2001?
Dziękuję Kamil

W tdi nie ma

Bart

taxidriver 01-12-2009 19:39

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Cytat:

Napisał przemo300191 (Post 1264317)
7.
WSKAŹNIK ZUŻYCIA OKŁADZIN HAMULCÓW
Lampka sygnalizacyjna zapala się, jeżeli przednie okładziny hamulców osiągnęły graniczne zużycie.
Należy sprawdzić przy okazji tylne okładziny, ponieważ tam nie ma czujnika.
Informacja na wyświetlaczu: BREMSBELAG PRÜFEN

jak to nie ma ja u siebie mam właśnie i pan w sklepie był bardzo zdziwiony że chcę tył z czujnikiem.Taka wersja też jest.

sp4jkk 02-12-2009 09:51

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Najlepiej że jest tak, że przód lewy ma czujnik a tył prawy. Wymieniałem niedawno tył i jest tylko na prawej stronie kabelek, z lewej nie ma. A miałem tak, że tył lewy się zatarł i nie było żadnej sygnalizacji poza efektami typu piszczenie koła. :-)

januszeczek6 31-01-2011 21:21

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Witam .pisze na tym poscie bo nic innego i nigdzie nie znalazlem -co oznacza kontrolka ktora wygladem przypomina wlaczona "zarowke" z wykrzyknikiem w srodku,kiedy sie wlancza.czekam na odpowiedz.

motorek26 31-01-2011 21:40

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Cytat:

Napisał januszeczek6 (Post 1589333)
co oznacza kontrolka ktora wygladem przypomina wlaczona "zarowke" z wykrzyknikiem w srodku,kiedy sie wlancza.czekam na odpowiedz.

pewnie jest koloru czerwonego i oznacza brak płynu lub brak okładzin hamulcowych

deku 01-02-2011 08:36

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
1 załącznik(i)
Jest pomarańczowa. U mnie gaśnie jak wcisnę pierwszy raz hamulec (po odpaleniu auta).
Pierwszy raz zapaliła mi się jak miałem przepaloną żarówkę stopu z tyłu. Teraz nie wiem jak się tego pozbyć (kable w przelotkach są ok).

sp4jkk 01-02-2011 09:43

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Jeśli po wciśnięciu hamulca gaśnie ta kontrolka to jest ok. Jest to testowanie światła STOP czy działa. Przynajmniej u mnie tak było. A miałem automat.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.