Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   zakładanie gazu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=13836)

karex 18-06-2006 02:52

NODDI11, a który masz na myśli? Bo tak ciekway jestem :) .

NODDI11 18-06-2006 10:07

Z ul. K.E.N. teren Z.D.Z.

karex 18-06-2006 18:26

Cytat:

Napisał NODDI11
Z ul. K.E.N. teren Z.D.Z.

Kiedyś tam gaz zakładał taki Grzesiek. Hmm ciekawe czy to dalej on jest :) .

No ale odbiegamy od tematu.
W Łasku Gomar, w Zd-Woli moge polecić Czarka na Piaskach. Ale to wszystko i tak nie mało km od Łodzi. A z LPG to róznie jest, nie rzadko cos się schrzani i trzeba gnać na regulację. Dlatego lepiej mieć założoną instalację pod ręką. Aczkolwiek ja tam nigdy nie miałem takich losowych sytuacji (poza tym jak mi padła sonda lambda).

mmmk 18-06-2006 18:41

no ja ze swoja bylem u nich 4 razy ale to troche moja wina bo nie chcialem im samochodu zostawic i wziac zastepczego. i wiem napewno o kolejnej 5 wizycie zaplanowanej na ten tydzien co bedzie na wymiane parownika bo ten co zalozyli do tego silnika nie daje rady jest za maly ale to pewnie napewno tez moja wina bo nie dogadalismy szczegolow silnikowych a on ma miec okolo 10 KM wiecej niz seryjny w tym roczniku. no i mam do nich 20 km w 1 strone a gdyby bylo 100 albo wiecej to nie wiem. no i nawet przy sekwencji warto wymienic przewody swiece i kopulke i palec ( jezeli sa) bo moje jazdy byly z tym zwiazne. sekwencja miala chodzic na tym co mialem a jednak szarpalo wiec wymiana byla konieczna
pozdrawiam
maciek
p.s. te koszty rzeczy wyzej wymienionych trzeba tez doliczyc w koszt zakladania gazu w moim wypadku prawie 300zl ktorych nie liczylem :/

hlmale1 08-10-2006 12:25

Cześć, zakładał ktoś gaza na ulicy Rokicińskiej 32?? Napisałem maile do kilku warsztatów z Lord - Gas odpisali mi że założą druga generacje firmy BRC za 1800, zapewne bez żadnych dodatkowych pierdół jak zbiornik w koło zapasowe itd. Co sądzicie o tej firmie i o producencie instalacji??

Rafał A.(antek) 22-11-2006 02:07

w zgierzu montuja gaz na BINGO - s bdb instalka, 2 generacja ok 1800zł, sekwencja do V6 ok 3300zł polecam

JoeMix 22-11-2006 08:58

Ja mam instalacje BRC zakłądaną przez firme CZAKAM ze szczecinskiej (za budynkiem energetyki w okolicach stacji lotos) - nie nażekam...

motorek26 02-03-2007 20:25

ja mam kumpla na ul.Kraterowej zakłada instalkę tanio i dobrze jak sie powołasz na mnie na pewno sie dogadacie :fcp18

mouzes 04-03-2007 21:36

a czy wbije gaz w dowód jeśli gaz jest już w aucie ?

bloch 13-03-2007 18:13

Cytat:

Napisał Rafał A.(antek)
w zgierzu montuja gaz na BINGO

Chodzi ci o zakład KME na lipowej obok idczaka? Polecał mi ich znajomy mechanik, jeżeli jeszcze ktoś ich zna to proszę o opinie :065:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.