Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Pompa wspomagania kaput regeneracja czy używka ?? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=112950)

Emmm 25-10-2010 09:31

Odp: Pompa wspomagania kaput regeneracja czy używka ??
 
Kolego KrzyST200, a orientowałeś się jaki jest koszt regeneracji pompy lub zakupu regenerowanej i jak wygląda sprawa gwarancji?
Pozdrawiam

marko37 25-10-2010 11:58

Odp: Pompa wspomagania kaput regeneracja czy używka ??
 
Na allegro jest firma ze Stargardu Szczecińskiego która zajmuje się regeneracją pomp wspomagania.Cena takowej to 380zł + 20 kurier.Przerabiałem to i też miałem dylemat używka czy regeneracja? wybrałem drugą obcję.Nowa poza zasięgiem około 900 zł. Masz link
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

krzyST200 26-10-2010 16:17

Odp: Pompa wspomagania kaput regeneracja czy używka ??
 
Emmm.. wiesz co do gwarancji to napewno tylko rozruchowa jak do uzywki, natomiast co do cen nie orientowałem się.

Lasko1990 26-10-2010 17:26

Odp: Pompa wspomagania kaput regeneracja czy używka ??
 
Dzieki

Narazie musze przeczekac jeszcze troche czasu...ale rozwaze jeszcze te dwie mozliwosci uzywke i po regeneracji...ta od goscia ze stargardu szczecinskiego po dobrej cenie bo za regeneracje starej wolaja 500 stowek w dobrym warsztacie...

makten 26-10-2010 20:23

Odp: Pompa wspomagania kaput regeneracja czy używka ??
 
witam, dzisiaj patrzyłem pompę wody i tak patrzę jest za 200 ale razem z pompą wspomagania zobacz:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

oni chyba nie wiedzą co sprzedają ja do siebie kupiłem wczoraj za 350 taki sam zestaw (używkę) jutro wymienię to dam znać. aj gdybym wcześniej poszukał pod inną nazwą...

Emmm 26-10-2010 23:11

Odp: Pompa wspomagania kaput regeneracja czy używka ??
 
No rzeczywiście, Kolega Makten wyszperał dobrą ofertę, kto pierwszy, ten lepszy :)
Pozdrawiam

raTek 27-10-2010 11:32

Odp: Pompa wspomagania kaput regeneracja czy używka ??
 
aukcja dotyczy tylko i wylacznie pompy wody. fotka jest jaka jest ale 200zl dot. tylko i wylacznie pompy wody. zadna okazja zatem. ktos znajomy tego pana ma za 400 komplet.

makten 27-10-2010 12:29

Odp: Pompa wspomagania kaput regeneracja czy używka ??
 
a jednak wiedzą co sprzedają ;) poszperaj jeszcze może akurat trafisz, ja kupiłem komplet za 350 + miesięczna gwarancja.

Emmm 27-10-2010 13:00

Odp: Pompa wspomagania kaput regeneracja czy używka ??
 
Uważam, że najlepiej pojeździć po autozłomach, na których można wyciągnąć pompę z przyzwoitego "angola". Gwarancja rozruchowa też będzie.
Pozdrawiam

main90 08-12-2010 15:47

Odp: Pompa wspomagania kaput regeneracja czy używka ??
 
a co myślicie o regenerowanych pompach sprzedawanych na allegro?
np.
1) [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , 2 letnia gwarancja w co nie chce mi się za bardzo wierzyć...
2) [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
3) [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

czy może oddać pompę samemu do regeneracji, i jakie są koszta regeneracji ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.