Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Skrzynie automatyczne (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=151)
-   -   [Ogólne] Naprawa skrzyni automatycznej PowerShift (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=304885)

bulajev 28-11-2018 16:28

Odp: naprawa skrzyni powershift
 
Cytat:

Napisał kordyl (Post 3061432)
Jakie perspektywy kosztowe Ci przedstawili ?

Wstępnie pełna regeneracja 7000zl netto ale dałem mu swój oryginalny olej i filtr do skrzyni więc będzie taniej. Czekam spokojnie na rozwój wydarzeń... Musiałem swoją szosę sprzedać żeby mieć na naprawę. Większość innych firm to rozmowy zaczynały się. W okolicy 10tys zł
Na parkingu oprócz mojego Galaxy stał już Focus, S-Max i kolejny smax na lawecie przyjechał.

Yakac 28-11-2018 21:29

Odp: naprawa skrzyni powershift
 
Bulajev myślę, że jesteś w dobrych rękach. Potarguj się, może coś uszczkniesz. Ja negocjowałem i jeszcze taniej miałem ale w sumie nie ma co naprawy do naprawy porównywać bo inny zakres prac może być.

bulajev 28-11-2018 22:02

Odp: naprawa skrzyni powershift
 
Jestem dobrej myśli.

arekmiz 29-11-2018 07:57

Odp: naprawa skrzyni powershift
 
Jak w końcu dojechałeś na pociąg? Metrem jak Ci pisałem? :)

bulajev 29-11-2018 13:16

Odp: naprawa skrzyni powershift
 
Cytat:

Napisał arekmiz (Post 3061729)
Jak w końcu dojechałeś na pociąg? Metrem jak Ci pisałem? :)

Tak metrem a do metra pobiegłem bo mi bus akurat uciekł.

bulajev 14-12-2018 20:34

Odp: naprawa skrzyni powershift
 
Wczoraj odebrałem Galaxy z Maktrans Warszawa 8600zl z VAT 23%. Pełna regeneracja skrzyni, rok gwarancji. Do Rybnika super się jechało. Polecam. Dzięki chłopaki za namiar... A do ciebie Mayak może trafię innym razem

arekmiz 15-12-2018 07:08

Odp: naprawa skrzyni powershift
 
No i git. :) Teraz tylko lać i jeździć. :)

setaszi 15-12-2018 08:08

Odp: naprawa skrzyni powershift
 
tak tylko wspomnę , przekładka na manual ok 5tyś zł , a po naprawie PS tylko rok spokoju.
Przy manualu nawet jak coś się wykrzaczy to diagnoza pewna ,a przy PS nigdy do końca nie wiadomo jaki finał, ale coś za coś w manualu trzeba wajchować. Ja osobiście nigdy nie zdecydował bym się na naprawę PS

bulajev 15-12-2018 15:01

Odp: naprawa skrzyni powershift
 
Cytat:

Napisał setaszi (Post 3068397)
tak tylko wspomnę , przekładka na manual ok 5tyś zł , a po naprawie PS tylko rok spokoju.
Przy manualu nawet jak coś się wykrzaczy to diagnoza pewna ,a przy PS nigdy do końca nie wiadomo jaki finał, ale coś za coś w manualu trzeba wajchować. Ja osobiście nigdy nie zdecydował bym się na naprawę PS

Mam nadzieję że będzie Powershift długo i bezproblemowo służył. Czas pokaże. Choć akurat myślałem o przekładce ale czytałem posty które odradzały taką operację 🙂 ale nr tel zapiszę może kiedyś się przyda

arekmiz 16-12-2018 11:20

Odp: naprawa skrzyni powershift
 
Tylko wymieniać olej częściej, czyli co 30 max 40 tys km i będzie dobrze.

PS. Nie po to się kupuje auto z automatem, by wymieniać na manual. To tak jakby ktoś kupił diesla a po awarii wtrysków, turbo lub dwumasy zaczął myśleć o wymianie silnika na benzynowy... Po prostu przed kupnem auta z PS należy poczytać co to za skrzynia i jakie ma przywary, zaakceptować to i być przygotowanym na ewentualną naprawę. Tylko tyle i aż tyle.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.