Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Diesel (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=139)
-   -   [1,6 TDCi] EGR-zaslepienie 1.6 TDCi 109 KM (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=144371)

maureliusz 22-11-2011 15:30

Odp: EGR-zaslepienie
 
O jakich różnicach ciśnień mówisz? Między czym, a czym? Jak mierzone? Chyba kolego cały czas mówisz o mondziakach i transitach oraz foce 1.8, gdzie EGRy są... mechaniczne, a nie elektroniczne jak w 1.6 i 2.0.

Adi_ 22-11-2011 17:50

Odp: EGR-zaslepienie
 
Cytat:

Napisał maureliusz (Post 1741390)
Chyba kolego cały czas mówisz o mondziakach i transitach oraz foce 1.8, gdzie EGRy są... mechaniczne, a nie elektroniczne jak w 1.6 i 2.0.

maureliusz ja mam egr elektroniczny i jestes w blędzie a poprzednik niech doczyta posty że w 1.8 nie trzeba kombinować z dziurkami w blaszce.

newpolish 22-11-2011 19:08

Odp: EGR-zaslepienie
 
No to jak to jest z tym 1,6. To w końcu dziewica czy nie? Znaczy z dziurkami czy bez czy sprawdzać czy błędy wywala?

maureliusz 22-11-2011 19:17

Odp: EGR-zaslepienie
 
Cytat:

Napisał Adi_ (Post 1741441)
maureliusz ja mam egr elektroniczny i jestes w blędzie a poprzednik niech doczyta posty że w 1.8 nie trzeba kombinować z dziurkami w blaszce.

Jesteś pewny? Nie masz przewodu pneumetycznego dochodzącego do niego? No to może coś pozmieniali...wow!

Chłopaki, naprawdę użyjcie opcji szukaj. Drugi raz piszemy o tym samym. Dziwię się, że moderatorzy nic nie robią, zwłaszcza, że temat jest też średni.

E-max 22-11-2011 20:53

Odp: EGR-zaslepienie
 
Temat nie jest średni

Matych 22-11-2011 21:09

Odp: EGR-zaslepienie
 
Do kosza z nim

newpolish 22-11-2011 21:12

Odp: EGR-zaslepienie
 
Cytat:

Napisał maureliusz (Post 1741506)
Chłopaki, naprawdę użyjcie opcji szukaj. Drugi raz piszemy o tym samym.

Jasne. Dlatego sie nie pytam o zady i walety (bo to bylo omawiane), nie pytam o skutki picia wódki (bo to też było). Pytam się tylko czy w 1,6 diesel powinna być perforacja / dziurka czy nie?

maureliusz 22-11-2011 22:06

Odp: EGR-zaslepienie
 
Co jeszcze mam napisać? Może zaślepić Wam to?

Ja nie mam żadnej dziury, otworu czy czegokolwiek. U mnie errora nie ma. Jednak to jest loteria, bo inni zaślepiali w 1.6 i czasami błąd był, ale tylko kontrolka nic więcej. Trzeba było wyłączać programowo.

TO WSZYSTKO JUŻ BYŁO- CZYTAĆ SIĘ NIE CHCE! LEPIEJ ZAŁOŻYĆ NOWY POST, MILIONOWY O TYM SAMYM!!!

Matych 22-11-2011 22:10

Odp: EGR-zaslepienie
 
Cytat:

Napisał newpolish (Post 1741616)
Jasne. Dlatego sie nie pytam o zady i walety (bo to bylo omawiane), nie pytam o skutki picia wódki (bo to też było). Pytam się tylko czy w 1,6 diesel powinna być perforacja / dziurka czy nie?

po co ci dziurka zlbo zaślepiać albo wymienić ,albo wymienić jak umarł i nowy zaślepić jak wywala błedy to obrobic soft-ot cała wiedza o zaślepianiu EGR-a

neon2909 11-12-2011 18:12

Odp: EGR-zaslepienie
 
Odgrzewam temat. Wiem i przepraszam. Zastanawiam się tylko czy jest sens zaślepiania EGR w moim fordziaku. Mam zrobione 65 tyś km. Zrobiony był chip do 115 KM. Mam mętlik w głowie. Mój fordzik to 1,6 tdci 2008 FL. Ktoś przerabiał ten temat ? Jakie są efekty i gdzie jeśli już umieścić tą zaślepkę ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.