Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   odgrzybianie klimy- dwa sposoby- który lepszy? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=20463)

abuser 23-01-2007 22:26

Cytat:

Napisał frompoland
podaje wam link ze srodkami i fotografiami jak latwo i przyjemnie odgrzybic klime i wymienic filtr kabinowy po drodze :)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

chociaz jeden podal dobra odpowiedz... hehe... ja akurat nie chce miec z tym klubem nic wspolnego... ale fakt - rady niektore osoby to maja dobre...

P.S. Kupcie sobie sami srodek do czyszczenia klimy... a jak nie, to mam go troche to jak ktos chce.... mozna sie jakos dogadac.. :fcp27

jagrall 24-01-2007 05:43

Cytat:

Napisał abuser
ja akurat nie chce miec z tym klubem nic wspolnego

rozwiń temat, może w hyde parku

abuser 24-01-2007 09:37

Cytat:

Napisał jagrall
Cytat:

Napisał abuser
ja akurat nie chce miec z tym klubem nic wspolnego

rozwiń temat, może w hyde parku

brzmi zachecajaco...

jumper1 24-01-2007 11:12

hmm kupiłem niedawno auto z klima w sumie narazie duzo jej nie uzywałem bo na jesieni kupiłem ale nic nie swmierdzi i dobrze chłodzi.
jezli działa prawidło to bawic sie w ajkies odgrzybianie, czy nalezy to robic pokazdym sezonie czy tam co iles sezonów.

abuser 24-01-2007 11:34

jak mowi stare powiedzenie.. nie swędzi - to nie drap....

ale wiesz.... to kwestia czasu i pewnie i tak bedziesz musial czyscic....

jumper1 24-01-2007 14:24

Cytat:

Napisał abuser
to kwestia czasu i pewnie i tak bedziesz musial czyscic

na moje nieszczescie mam alegrie na plesnie i grzyby i jak jade aute z zasyfiała klima to odrazu mam efekty w postaci kichania i innych taki wiec chyba zauwaze ale raczej poczuje ze cos jest nie tak i wtedy sie za to wezme :)

abuser 24-01-2007 22:05

lepiej zebys tego nie zauwazyl - bo ja tez jetem alergikiem, ale na trawe i zboza....

wiec aby zaradzic takim sytuacjom jak kichanie - wymienilem filtr kabinowy na filtr z weglem aktywnym (42zl) + czyszczenie dolotu (piwo dla kolegi za srodek) i po temacie... :fcp26

goorall 24-01-2007 22:25

Może maszynowo to czyszczą juz ozonem ...co prawda technika znana od ładnych kilku lat ale w praktyce na słowo "ozon" to fachowcom czesto wymykało sie czy to nie przypadkiem ten gaz co w środku jest - nie wiem czy może im chodziło o freon :) czy o jakiś inny gaz...szczerze mówiąc nie znalazłem wielu firm które oferują taką usługe.

jumper1 25-01-2007 07:45

Cytat:

Napisał abuser
wiec aby zaradzic takim sytuacjom jak kichanie - wymienilem filtr kabinowy na filtr z weglem aktywnym (42zl) + czyszczenie dolotu (piwo dla kolegi za srodek) i po temacie.

wymine filtra kabinowego miałem i tak planach na wiosne to nie duza kasa a konfort dyuzy zwłaszcza przy alergiach

abuser 25-01-2007 08:03

Cytat:

Napisał jumper1
Cytat:

Napisał abuser
wiec aby zaradzic takim sytuacjom jak kichanie - wymienilem filtr kabinowy na filtr z weglem aktywnym (42zl) + czyszczenie dolotu (piwo dla kolegi za srodek) i po temacie.

wymine filtra kabinowego miałem i tak planach na wiosne to nie duza kasa a konfort dyuzy zwłaszcza przy alergiach

to jeszcze daj sie namowic na czyszczenie ukladu dolotowego... efekt - rewelacja :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.