Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=162521)

mixann 29-03-2013 11:34

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
U mnie też operacja na otwartym sercu powiodła się i mam już dostępną opcję chwilowego spalania. Jak widać w autach od 2006 roku jest to możliwe do włączenia więc kto tego nie robił a chce mieć info o spalaniu to może się spokojnie tematem zainteresować. Cieszy to że z wiekiem temu autu przybywa atrakcyjności niż ubywa a to dość dziwne :) kolejnym krokiem będzie wymiana całego podświetlania na inny kolor bo ten zielony mnie za bardzo usypia :p

kgebczyk 31-03-2013 13:36

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Hej!
Czy jest tu ktoś z Warszawy lub Radomia (ewentualnie okolice) kto ma kabel, działający elmconfig (u mnie nie wiem czemu, ale nie chce działać) i odrobinę chęci by włączyć mi tą opcję za flaszeczkę (czym wypełnioną - kwestia do uzgodnienia :P)? Jeśli tak to proszę o PW.

Pozdrawiam,
Krzysiek

PS: wesołych Świąt

wrzoch 31-03-2013 21:09

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Cytat:

Napisał mixann (Post 1986342)
kolejnym krokiem będzie wymiana całego podświetlania na inny kolor bo ten zielony mnie za bardzo usypia

Jak się uporasz z tą wymianą, to daj znać. Też się zabieram u siebie, ale jakoś się nie mogę zebrać. Licznik i panel klimy mam już wymieniony - zostały światełka w guzikach i przełączniku świateł.

defrex13121 03-04-2013 21:33

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
W moim bolidzie też się powidło
zegary z dużym wyświetlaczem :D

Grinch 04-04-2013 09:39

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Czy ktoś kto ma auto z 2005 może potwierdzić możliwość włączenia chwilowego spalania?
Albo czy jest jakaś opcja aby sprawdzić czy będzie można to włączyć?
Nie wiem poporstu czy j est sens abym kupował ELM327 ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...])

tedi_k 04-04-2013 09:54

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Cytat:

Napisał Grinch (Post 1989602)
...Albo czy jest jakaś opcja aby sprawdzić czy będzie można to włączyć?...

To jest cecha konkretnego samochodu. A więc oczywiście jest taka opcja - podeślij swój samochód do mnie, to sprawdzę Ci nieodpłatnie...:one:

Grinch 04-04-2013 10:09

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Dzięki z miłą chęcią :) ale niestety Katowice mi nie po drodze ;)

PS. Czy ELM podany w linku powyżej jest ok? Czy nie ma sensu wydawać tyle kasy i to będzie ok -> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tedi_k 04-04-2013 17:52

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Cytat:

Napisał Grinch (Post 1989630)
..Czy ELM podany w linku powyżej jest ok? Czy nie ma sensu wydawać tyle kasy i to będzie ok -> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Kolego jeśli trochę poczytałeś to powinieneś zauważyć, że kupowanie ELMa to trochę loteria. Opisy aukcji są stałe od roku czy więcej a sprzedawca wysyła co mu akurat dostawca z ryżowego kraju wysłał... Tak więc czy będzie OK czy nie przekonasz się osobiście. Szansa, że będzie dobrze wynosi tak z 80%, więc nie bardzo jest co marudzić.
Do obsługi zegarów (uruchomienia spalania chwilowego) nie musisz nawet lutować przełącznika magistral CAN - można użyć ELMa wprost z paczki.

Grinch 04-04-2013 18:52

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Właśnie głowie chodziło mi o przełącznik magistrali CAN w tym droższym jest, w tanim już nie.

mayak 05-04-2013 12:26

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Cytat:

Napisał kgebczyk (Post 1987531)
Czy jest tu ktoś z Warszawy lub Radomia (ewentualnie okolice) kto ma kabel, działający elmconfig (u mnie nie wiem czemu, ale nie chce działać) i odrobinę chęci by włączyć mi tą opcję za flaszeczkę (czym wypełnioną - kwestia do uzgodnienia )?

ja mogę w Warszawie

ps.
ale polecam wymianę zegarów na poliftingowe - zupełnie inne wrażenia. Można poczytać tu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i tu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.