Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Jaki kabel kupić? Dobry stosunek cena/możliwości. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=239672)

leszcz 27-02-2016 14:07

Odp: Jaki kabel kupić? Problem z autohold i tempomat
 
Cytat:

Napisał Szymon_Zy (Post 2545943)
Jest inna opcja?

kup sobie kabel VCMII który odsługuje IDSa .... koszt około 80$ z przesyłką . Masz tam kodowanie , update modułów itd :)

cezarg1410 27-02-2016 15:45

Odp: Jaki kabel kupić? Problem z autohold i tempomat
 
Chwila...
Kod:

* Credits are used only for the implementation of the so-called commercial operations (procedures), as follows:
– Russian language adaptation for head unit SONY 2007-2011 model year
– Automatic folded mirrors (Focus | KUGA | C-MAX)
– Odometer reduction (including reset to “0”)
– Flashing the engine control module to increase capacity (including “chip tuning”)

Przecież tu wyraźnie jest napisane: "flashing the engine control module to increase capacity". Cytat ze strony UCDSa. W zwiazku z tym dlaczego @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] mówisz, że nie ma możliwości wgrywania aktualizacji sterowników?
Nie żebym atakował, po prostu samego mnie mocno ten temat interesuje

slawek-kali 27-02-2016 15:50

Odp: Jaki kabel kupić? Problem z autohold i tempomat
 
Jak pisalem, zaslyszane wszystko, byc moze faktycznie update sterownikow jest, nie wiem jak z aktualizacjami itd..
Podalem osoby ktore znaja odpowiedz ;)

cezarg1410 27-02-2016 16:59

Odp: Jaki kabel kupić? Problem z autohold i tempomat
 
Panie poprawiaj szybko temat bo tu ciekawa dyskusja się rozwinęła, a SRS zaraz zamknie...

krzys1968 27-02-2016 19:09

Odp: Jaki kabel kupić? Problem z autohold i tempomat
 
Cytat:

Napisał cezarg1410 (Post 2545991)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Do tego ze stronki trzeba kredytow a kolega chce bez kredytow obsluge robic

Szymon_Zy 27-02-2016 19:14

Odp: Jaki kabel kupić? Dobry stosunek cena/możliwości.
 
Temat wyedytowany. Ale jeśli chodzi o VCMII to poniżej $99 nigdzie nie widzę. Zna ktoś stronę z taką ceną? PM me.

slawek-kali 27-02-2016 19:20

Odp: Jaki kabel kupić? Dobry stosunek cena/możliwości.
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

krzysiekj1990 27-02-2016 21:31

Odp: Jaki kabel kupić? Dobry stosunek cena/możliwości.
 
Ja osobiście jade na Deplhi kodowanie i różne adaptacje robi bez problemowo w fordzie jak i w innych markach. Wyszlo mi kolo 500 zl

elbarto 21-09-2016 08:11

Odp: Jaki kabel kupić? Dobry stosunek cena/możliwości.
 
cześć
odgrzewam stary temat.

tak się składa że mam znajomego który handluje z chińczykami. generalnie lata tam co jakiś czas i ma jakieś kontakty. zajmuje się zupełnie czym innym niż interfejsy...

może mi przywieść urządzenie o pięknej nazwie vxdiag vcx nano. podobno od dobrego producenta, który twierdzi że działa to bardzo dobrze, umożliwia bezproblemowe aktualizacje modułów, i tak dalej.

zapłacić za to musiał bym niewielką część tego, za ile można to kupić na aliexpressie. więc finansowo wątpliwości co do zakupu można pominąć. sam chętnie się pobawię, czegoś nauczę itp.

czy ktoś tego używał? czy macie jakieś sprawdzone informacje czy to działa, jakie jest ryzyko uwalenia modułu np podczas aktualizacji? z tym że chodzi mi o przekaz sprawdzony, a nie opowieści dziadka stryja wujka brata kolegi z forum z 2013 roku.

bo o ile zakup jest szybki, tani i nie ryzykowny, to wolał bym coś więcej wiedzieć o tym przed podpięciem do auta, bo to może kosztować już więcej :)

na aliexpressie widze sporo zamówień do polski, ale informacji w sieci niewiele.

nie rozmawiałem z kolegą o tym czy mają klona VCM, podobno jego kontrahenci mu polecili tego VXDIAGA jak o to zapytał.

pomożecie?

Szymon_Zy 21-09-2016 13:43

Odp: Jaki kabel kupić? Dobry stosunek cena/możliwości.
 
Jak możesz dwa to ja się łapę ;-) Chętnie potestuję na moim zamiast elm'a. Jak masz mieć za ułamek ceny to eksperymentuj.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.