Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Sygnał dźwiękowy niezapiętych pasów--- (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=64650)

andi6491 12-06-2009 22:02

Odp: Sygnał dźwiękowy niezapiętych pasów---
 
Witam ponownie. Proszę o podpowiedź w którym miejscu znajduje się czujnik od kontroli zapięcia pasów u pasażera. U kierowcy działa normalnie a u pasażera nic. Próbowałem przez kilka dni jeździć na różne sposoby ( podskakiwałem itp.) i nic. Jaka może być przyczyna i gdzie ten czujnik jest. Z góry dzięki za podpowiedź.

BaRiBaL 12-06-2009 22:32

Odp: Sygnał dźwiękowy niezapiętych pasów---
 
Cytat:

Napisał andi6491 (Post 1184364)
Witam ponownie. Proszę o podpowiedź w którym miejscu znajduje się czujnik od kontroli zapięcia pasów u pasażera.

Nigdzie. Nie ma go.

Koyot. 16-06-2009 09:40

Odp: Sygnał dźwiękowy niezapiętych pasów---
 
w c-maxie jest tylko czujnik zapiecia lub niezapiecia jak kto woli w zamku pasa przy siedzeniu kierowcy.

Piotr32 19-06-2009 22:45

Odp: Sygnał dźwiękowy niezapiętych pasów---
 
W moim Maximilianie nawet kontrolka nie zapiętych pasów się nie świeci. A to normalne chyba nie jest? Jak kluczykiem włączę zapłon to widzę że jest na desce rozdzielczej. Poprzedni właściciel coś wykombinował. Proszę o sugestie.

kocio66 20-06-2009 10:04

Odp: Sygnał dźwiękowy niezapiętych pasów---
 
Cytat:

Napisał Piotr32 (Post 1189041)
W moim Maximilianie nawet kontrolka nie zapiętych pasów się nie świeci. A to normalne chyba nie jest? Jak kluczykiem włączę zapłon to widzę że jest na desce rozdzielczej. Poprzedni właściciel coś wykombinował. Proszę o sugestie.

Jeśli chcesz mieć włączony sygnał niezapiętych pasów musisz wykonać ponownie procedurę dezaktywacji. Było to wałkowane na tym forum.
Funkcja SZUKAJ nie boli!

Rolem 20-06-2009 14:02

Odp: Sygnał dźwiękowy niezapiętych pasów---
 
powiem więcej na pierwszej stronie tego postu napisałem jak deaktywować i aktywować funkcję zapięcia pasów.

Gabrycha 09-07-2009 12:51

Odp: Sygnał dźwiękowy niezapiętych pasów---
 
Andi6491 - a może ty masz "anglika" po przekładce - i czujnik jest w prawym fotelu a ni w lewym hę?

roziu5 30-05-2014 13:50

Odp: Sygnał dźwiękowy niezapiętych pasów---
 
Panowie zrobiłem tak jak było opisane i nic... mianowicie chodzi mi o włączenie tego sygnału. Tak jak to opisał kolega wyżej nie świeci się kontrolka i po całej tej procedurze dalej nic się nie dzieje. Czy może być jakaś inna jeszcze przyczyna czemu to nie działa?

strzelec72 02-06-2014 10:03

Odp: Sygnał dźwiękowy niezapiętych pasów---
 
Cytat:

Napisał roziu5 (Post 2219221)
Panowie zrobiłem tak jak było opisane i nic... mianowicie chodzi mi o włączenie tego sygnału. Tak jak to opisał kolega wyżej nie świeci się kontrolka i po całej tej procedurze dalej nic się nie dzieje. Czy może być jakaś inna jeszcze przyczyna czemu to nie działa?

roziu5 a może nie masz takiej funkcjonalności, podobno nie wszystkie c-maxy miały tą opcję!

Plakat 02-06-2014 10:23

Odp: Sygnał dźwiękowy niezapiętych pasów---
 
Panowie u mnie rocznik 2006 i zadziałało choć sceptycznie do tej "procedury" podchodziłem.
Wyłączyłem potem powtórzyłem i włączyłem. Jedna uwaga wyłącza dźwięk i czerwoną kontrolkę na zegarach.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.