Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Fusion - Mondeo USA] Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=256464)

miru73 24-07-2021 11:27

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
Brak odpowiedzi....czyli bez drugiego orginalnego kluczyka lipa :?

karol_ustka92 29-01-2022 08:37

2019 brak kluczyka keyless.
 
Witam serdecznie.
Auto to Ford Fusion S 2019r, 2.5 Benzyna z USA.
Samochód z systemem keyless, niestety bez ani jednego kluczka. Czy jest możliwość aby taki kluczyk dorobić?
Jeśli tak to proszę o informację jaka procedura i koszty
Pytanie do tutejszych ekspertów jeśli któryś z Panów chciałby się ewentualnie podjąć.
Pozdrawiam.

leszcz 29-01-2022 09:05

Odp: Ford Fusion 2019 brak kluczyka keyless.
 
Nie ma najmniejszego problemu . Ogarnia się ;)
kluczyk mam możesz pisac jak coś

krizz 01-02-2022 00:33

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
Cytat:

Napisał miru73 (Post 3357579)
Rozumiem ze bez dorobienia drugiego kluczyka "kaganca" nie da sie sciagnac?.A czy mozna zastapic orginal kluczykiem podanym w linku przez kolege @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ,badz innym ktory ma te same funkcje ?

Da się. Trzeba zakodować drugi tymczasowy klucz. Tak to bym widział.

vball 02-08-2022 20:09

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
Witam,
mam problem, otóż auto przyjechało bez kluczyka z USA Fusion 2.0 2016 rok po lifcie. Mój elektronik korzysta z programów X horse i uhds i w żaden sposób nie może zakodować kluczyka (tak jakby go nie widziało - cały czas krzyczy połóż klucz) - próbowaliśmy juz różne rodzaje kluczy (chińczyki i niby oryginalne) i ze wszystkimi się nie udaje. Moje pytanie czy do fusiona można zakodowac kluczyk jedynie IDSem z dostępem online czy jest tu jakiś inny haczyk? Ewentualnie który kluczyk może pasować (VIN 3FA6P0K99HR137800) Ewentualnie ktoś z mazowieckiego podjąłby sie tematu? Prośba o pomoc

iksilak 26-03-2024 21:42

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
Szybkie, nietypowe pytanie. Mam na podwórku dwa identyczne (prawie) fusiony z 2018. Jeden mój a drugi może będzie dla żony - decyzja jeszcze nie zapadła. Pytanie dotyczy kluczyków, skoro da się dodać do fusiona używany kluczyk, to czy ten kluczyk będzie działał w obu samochodach przy założeniu, że w tym poprzednim nie był usunięty?

iksilak 27-03-2024 10:21

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
Czym się różni keyless i keyfree, czy to to samo?

mayak 27-03-2024 11:36

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
To samo


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.