Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Focus 2011-2014] Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=272637)

kakrysa 19-03-2019 18:02

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Wiem, że trochę odkopię starocia, ale jestem świeżo po aktualizacji na język polski i gdyby ktoś miał problem, to ze swoich doświadczeń powiem, że u mnie aktualizacja na wersję z dropboxa (link [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]) nie zadziałała (po początkowo poprawnym starcie - w tym informacji głosowej o czasie ok. 25 minut, wyświeliło komunikat o instalacji nieudanej), natomiast o dziwo aktualizacja z oficjalnego źróda
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
poszła jak najbardziej.
Moduł E1BT-14D54, był fabrycznie, więc przy okazji odrobina szczęścia, że nie musiałem podmieniać (rocznik 2014).

Superafi 03-04-2019 13:34

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Cześć,

Właśnie zrezygnowałem z instalacji BT VC i chcę podejść do synca.
Pacjent to foka 2012 wersja bieda.
Zmieniłem wyświetlacz na 4,2.
ACM AM5T-14C044-DK zmieniam na ten z drugim wejściem na moduł.
Panel już zmieniony na 1-9.
Moduł D1BT-14D212-CC do sync 1.1 już namierzony.
USB wypinam z ACM i wpinam do modułu.
Pytanie tylko o kabel ACM -> moduł, czy są kupienia gotowe kable lub wiązki czy trzeba samemu rzeźbić? To jedyne co mnie blokuje przed instalacją wszystkiego, chyba że się mylę?

Pshemack 03-04-2019 15:16

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Cytat:

Napisał Superafi (Post 3113928)
Pytanie tylko o kabel ACM -> moduł, czy są kupienia gotowe kable lub wiązki czy trzeba samemu rzeźbić? To jedyne co mnie blokuje przed instalacją wszystkiego, chyba że się mylę?

Kupuj moduł sync z odciętą wtyczka, ja tak zrobiłem. Z drugiej strony, jeśli nie kupiłeś ACM z odciętymi wtyczkami, pozostaje sztukowanie przewodów i zakończenie ich żeńskimi pinami, które zakładasz na piny w module. Gotowego kabla, a raczej wiązki oryginalnej, możesz tylko szukać na szrotach, zamienników brak.

Superafi 04-04-2019 12:20

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Cytat:

Napisał Pshemack (Post 3113962)
Kupuj moduł sync z odciętą wtyczka, ja tak zrobiłem. Z drugiej strony, jeśli nie kupiłeś ACM z odciętymi wtyczkami, pozostaje sztukowanie przewodów i zakończenie ich żeńskimi pinami, które zakładasz na piny w module. Gotowego kabla, a raczej wiązki oryginalnej, możesz tylko szukać na szrotach, zamienników brak.

Dzięki za info, jedzie do mnie ACM i moduł z wtyczkami i resztkami kabelków.

Jak dostanę w ręce to zaczynam zabawę w poszukiwania schematu i łączenie kabelkami.

Po wszystkim pochwalę się wynikami.

Jeszcze raz dzięki.

mati21222 01-10-2019 10:54

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Cytat:

Napisał referee (Post 2958683)
Zrób to:
Rozpakuj archiwum z folderu jaki podałem wyżej.
Są tam:
Folder SyncMyRide z plikami
plik: install.lst
plik: autoinstall.lst

Folder skopiuj na pendrive - do katalogu głównego (nie do żadnego innego katalogu - po prostu na pendrive)
to samo z plikami: autoinstall.lst + install.lst

Czyli bedziesz miał pendrive a w nim: plik install.lst, plik autoinstall.lst + katalog SyncMyDrive z jego plikami

Pendrive w FAT32. idz do samochodu podłacz - włącz silnik, wybierz z menu upgrade (nie pamiętam menu) i zadziała.....

wiele osób wykonywało to wczesniej i działało - prosta sprawa.

Aktualizacja nie pojdzie jak nie będziesz miał WSZYSTKICH PLIKÓW....

Witam, robie tak jak mówisz i wyskakuje file not found , możecie pomóc ?

Norbi1991 26-11-2019 11:24

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Witam wszystkich
Posiadam Fieste z USA z wyświetlaczem monochromatycznym, z tego co znalazłem jest to Sync AppLink.
Obecnie mam wersję FR3T-14D544-AG i ze strony forda forda pobrałem aktualizację do FR3T-14D544-AN, ale mam problem z instalacją.
Wchodzę w menu Sync-Settings->Install i po kliknięciu Yes (potwierdzenie) pokazuję się komunikat "No CD" i nic się nie dzieje.
Pendrive jest dobry bo .mp3 z niego działa
Czyżby system chciał się aktualizować z płyty CD?

greglow 11-02-2020 07:37

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Witam, czy ktoś ostatnio ściągał soft do synca 1.1 ze strony forda? Przy rozpakowywaniu (plik .sec) wyskakuje błąd. Sprawdzone kilkukrotnie

waluss 10-03-2020 17:52

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Witajcie.
Mam Focus MK3 z 2012 roku, nawigacje MFD czyli jak na tym zdjęciu https://euroadmaps.com/49-medium_def...-card-2017.jpg
Fabryczny moduł bluetooth to 8M5T-19C112-AT wymieniłem na D1BT-14D212-RA oraz D1BT-14D212-ED. Obydwa nie współpracują z radiem (nie działa regulacja głośności, guzik sterowania głosowego itp.), również nie działa aktualizacja do Sync 1.1.
Co robię źle? Co mam wykonać aby mieć polskie sterowanie głosowe (bo sterowanie na youtube i spotify mam już w fabrycznej wersji)?

TomekFocus 29-03-2020 12:34

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Witam mam moduł sync 1 Ford focus mk3 wymieniłem moduł na D1BT-14D212-NA bodajże od Fiesty lecz nie działa port USB nie łapie muzyki z pendriva czy ten moduł poprostu nie obsługuje USB czy należy dać aktualizację ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.