Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Fusion - Mondeo USA] Wymiana zwykłych reflektorów na Dynamic Full Led (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=242804)

krzysztofff2008 27-02-2024 21:26

Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led
 
Witam! Dzięki za podpowiedź! Zabieram się więc do zakupu - zgłoszę co z tego wyszło :) Pozdro !

lukaszooo 28-02-2024 08:25

Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led
 
Muszę być dwie takie same lampy czyli jak przedlift to dwie, jak polift to również dwie.

krzysztofff2008 04-03-2024 08:17

Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led
 
Witam! Ups - czy to bardzo istotne aby obie były poliftowe?

Antej 04-03-2024 08:20

Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led
 
Które ze słów w poście wcześniejszym było dla kolegi niezrozumiałe?

krzysztofff2008 04-03-2024 14:35

Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led
 
tylko nadprogramowy uchwyt , next wpis -obie musza być takie same - więc co Cię kolego dziwi że pytam? Było by prościej gdybyśmy rozmawiali o sprawach ściśle technicznych ...

tedi_k 04-03-2024 16:21

Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led
 
Cytat:

Napisał krzysztofff2008 (Post 3486898)
t...co Cię kolego dziwi że pytam?...

Mnie też dziwi... "Ściśle technicznie" to oczywiste jest, że lampy muszą być "od pary".

Krzak1 05-03-2024 12:21

Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led
 
Różnica jest znacząca, polift ma zupełnie inną konstrukcję wewnętrzną, widać to nawet od zewnątrz, inna jest soczewka i przede wszystkim polift świeci mocniejszym bardziej białym światłem. Więc jak się kupi nie do pary to trochę jak do jednej włożyć chiński ksenon a do drugiej markowy, różnica może nie kolosalna ale zauważalna.

Dobiegniew 09-03-2024 05:44

Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led
 
Witam zamontowałem fdl do fusiona z 2014 roku.nie działają mi dre w ogóle jako pozycyjne świecą prawidłowo . Do lamp dochodzi 6 przewodów . Wiem że brakuje jednego może jest ktoś kto pomoże . Województwo lubuskie wielkopolskie lub zach-pom. Ewentualnie zdalnie podpowie którego pinu brakuje i gdzie go wpiąć

Dmkov 22-04-2024 20:05

Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led
 
Zainstalowałem reflektory Full LED Mondeo w moim Fusion USA, zarejestrowałem je w Forscan, wszystko działa. Teraz chcę zamontować moduł HCM, co jeszcze trzeba zarejestrować i czy można to zrobić za pomocą Forscan'a, aby włączyć oświetlenie przy skręcie kierownicą?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.