Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana" (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=332953)

Jacek,heser 19-02-2023 17:09

Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"
 
4 załącznik(i)
Ktoś wie dlaczego przednia kamera się nie włącza jak wykryje przeszkodę z przodu czy muszę coś włączyć powinno być tak jak na czwartym zdjęciu tylko ja włączyłem z panelu

norbi333 19-02-2023 18:25

Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"
 
Nie przypominam sobie żeby kamera przednia sala kiedykolwiek unie się włączyła. Tylko z przycisku.Tak chyba jest w standardzie

Bump:

Jacek,heser 19-02-2023 18:53

Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"
 
Cytat:

Napisał norbi333 (Post 3445519)
Nie przypominam sobie żeby kamera przednia sala kiedykolwiek unie się włączyła. Tylko z przycisku.Tak chyba jest w standardzie

Bump:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

norbi333 20-02-2023 07:53

Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"
 
To u mnie w polifcie na pewno tak nie działa.Chyba ,że mam coś zepsute

cezarg1410 20-02-2023 08:48

Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"
 
Cytat:

Napisał dzwiedziu (Post 3444038)
2.0 tdci mają świecę dopalającą dpf, z niej niemożna pobrać pidu?

Kiedyś szukałem, nic nie znalazłem.
Cytat:

Napisał kln1920 (Post 3444049)
Coś mocno się grzeje, co innego mocne depnięcie, ale stała jazda 140 i 500 stopni?

Nie wiem jaką tam macie wyświetlaną temperaturę, ale EGT11 bez problemu wbija na 500+ przy dodaniu gazu. Nawet 650 się zdarza.

W przypadku DW10F to można by sprawdzać tylko EGT13 >=550 - wtedy będzie niemal idealnie pokazywać wypalanie.
Inna opcja to pid DPF_LAST - zatrzymuje się i przestaje nabijać kilometry jak się zacznie wypalanie i spada na 0 jak się skończy. Ale to już więcej zabawy.

tombalt 20-02-2023 13:15

Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"
 
Cytat:

Napisał norbi333 (Post 3445563)
To u mnie w polifcie na pewno tak nie działa

Przedną kamerę wyzwalają czujniki jak jest wgrany mod do SYNC albo jak jest pudełko i ma stosowną linię kodu w arduino... oraz sterowanie kamerami jest realizowane przez pudełko.
Jak masz oryginalną kamerę z IPMB to mod włączy tylną kamerę.

Jacek,heser 20-02-2023 14:15

Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"
 
Dzisiaj zauważyłem że jest coś nie tak albo z pudełkiem albo softem rano jak odpaliłem auto wsteczny i obraz jest z kamery wstecznej od razu wycofuję z garażu i po chwili kamera się wyłącza no na D i kamera przednia do 10km i gaśnie dojechałem do pracy i myślę sprawdzę i zawrócę to wsteczny i tylna kamera tylko mrugnie i wskakuje obraz przedniej jadąc do tyłu i D i też cały czas przednia widaćna filmiku co się dzieje
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tombalt 20-02-2023 15:47

Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"
 
Pudełko "się zawiesiło" - trzeba odlaczyć zasilanie.
Najlepiej jakby zasilanie było podawane po zapłonie....

norbi333 20-02-2023 16:35

Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"
 
Dzięki za wyjaśnienie

Jacek,heser 20-02-2023 16:43

Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"
 
tombalt Odłączyłem pudełko i podłączyłem na zapłonie no i odpaliłem auto i działa przełącza R tył i D przednia zobaczymy jak będzie jutro jak pojadę do pracy ale jeszcze nie wywołuje kamery przez czujniki parkowania dlaczego mod jest wgrany


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.