Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Woda we wnętrzu po stronie pasażera (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=209247)

Rafał A.(antek) 05-01-2024 17:50

Odp: Woda we wnętrzu po stronie pasażera
 
zwykle z klimy

hrobot 23-02-2024 17:44

Odp: Woda we wnętrzu po stronie pasażera
 
No dobra, przeczytałem cały wątek, poznałem 100 opinii o sposobach czyszczenia pewnej rurki :lol: ale nie znalazłem odpowiedzi na pytanie postawione 10 lat temu na początku wątku: skąd woda w schowku w podłodze ZA KIEROWCĄ? No bo nie ma chyba opcji że przeleciało po przekątnej podłogi auta i zmoczyło dopiero tam, na końcu? Nie używam klimy, problem pojawił się w listopadzie po wielu trasach w deszczu (sądząc po zapachu), dopiero niedawno zlokalizowałem basen pod nogami lewego pasażera 2 rzędu. Jakieś koncepcje?

BobMF 23-02-2024 22:57

Odp: Woda we wnętrzu po stronie pasażera
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

hrobot 05-03-2024 09:11

Odp: Woda we wnętrzu po stronie pasażera
 
2 załącznik(i)
Przeciek zlokalizowany i usunięty, winne przejście kablowe z klapy do nadwozia. Linia przerywana to trasa między blachami, ciągła to po wierzchu.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Przy okazji, szukając źródła wody, zauważyłem bardzo intrygujące ślady w "kieszeni" między blachami tylnego błotnika i wnętrza nadwozia, nad kołem. Miejsce zupełnie niedostępne, macie pojęcie co to? Wygląda jak ślady zwarcia czy dotykania elektrodą, z zewnątrz ani śladu.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

BobMF 22-04-2024 23:57

Odp: Woda we wnętrzu po stronie pasażera
 
może się ktoś podpisał na taśmie produkcyjnej ?
a na płaskim poziomym masz równiutko ? bo wydaje się, że jakieś górki są

amk 23-04-2024 07:24

Odp: Woda po dywanikami
 
A czy to przypadkiem nie jest efekt pracy blacharza? Blacharzem nie jestem, ale o ile mi wiadomo czasami przyspawowuja do nadwozia coś w rodzaju uchwytu którym prostują blachę. Ale niech ktoś bardziej obeznany oceni.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

heavy 100S 23-04-2024 17:23

Odp: Woda po dywanikami
 
Cytat:

Napisał amk (Post 3491299)
A czy to przypadkiem nie jest efekt pracy blacharza? Blacharzem nie jestem, ale o ile mi wiadomo czasami przyspawowuja do nadwozia coś w rodzaju uchwytu którym prostują blachę.

też mi to się tak kojarzy

BobMF 23-04-2024 21:55

Odp: Woda we wnętrzu po stronie pasażera
 
ok, to teraz też to widzę, od drugiej strony się przyczepił i naciągał, a wnętrze olał, bo nie widać


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.