Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Który olej "ze stajni" Motul będzie lepszy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=276513)

Hansolo 09-08-2019 14:03

Odp: Który olej "ze stajni" Motul będzie lepszy
 
Zasadnicze pytanie dlaczego Motul, Millers są dużo droższe od tych powiedzmy marketowców ? Reklama ? Jakoś jej nie widać . Sponsoring ? W sportach motorowych, ale niszowych. Marże ? Tego nie wiem i wiedzieć nie będę.
W zasadzie to i na stacji Orlenu można coś znaleźć w specyfikacji, dodatkowo punkty na hot-doga zdobyć , a zapłacić mniej niż za marketowca.

Z drugiej w temacie jest konkretne pytanie , sugerujące wybór producenta , a odnoszące się do konkretnego produktu z jego " stajni" . Dysputy co lepsze , nie mają żadnego sensu, bo nikt nie ma dwóch identycznych samochodów eksploatowanych w identycznych warunkach, przez tego samego kierowcę itp , aby można było zrobić badania silnika i wysuwać wnioski.
To niemożliwe .

kot_79 09-08-2019 14:36

Odp: Który olej "ze stajni" Motul będzie lepszy
 
Cytat:

Napisał Hansolo (Post 3161646)
Zasadnicze pytanie dlaczego Motul, Millers są dużo droższe od tych powiedzmy marketowców ? Reklama ? Jakoś jej nie widać . Sponsoring ? W sportach motorowych, ale niszowych. Marże ? Tego nie wiem i wiedzieć nie będę.
W zasadzie to i na stacji Orlenu można coś znaleźć w specyfikacji, dodatkowo punkty na hot-doga zdobyć , a zapłacić mniej niż za marketowca.

Z drugiej w temacie jest konkretne pytanie , sugerujące wybór producenta , a odnoszące się do konkretnego produktu z jego " stajni" . Dysputy co lepsze , nie mają żadnego sensu, bo nikt nie ma dwóch identycznych samochodów eksploatowanych w identycznych warunkach, przez tego samego kierowcę itp , aby można było zrobić badania silnika i wysuwać wnioski.
To niemożliwe .


Nie gadaj, Motul bardzo się reklamuje w motorsporcie, poza tym każdy znany mi motocyklista leje motula ;-) ale to nie uprawnia w żaden sposób do pisania nieprawdy na etykietach... ja się czuje oszukany.

Hansolo 09-08-2019 14:42

Odp: Który olej "ze stajni" Motul będzie lepszy
 
Cytat:

Napisał kot_79 (Post 3161657)
ja się czuje oszukany.

Do sądu z nimi :D Dodatkowo oszukują motocyklistów gnojki.

kot_79 09-08-2019 15:09

Odp: Który olej "ze stajni" Motul będzie lepszy
 
:-D aż tak to nie, ale kupić już nie kupię.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.