Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] aktualizacja dla sync 3 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=264180)

jacusslavus 09-05-2018 15:26

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Udało mi się właśnie zaktualizować synca3 do ver. 3 z 2.2.
Uwagi:
- poza zmiana ikonek w systemie, system głośnomówiący działa gorzej, jakby z opóźnieniem. Wcześniej po naciśnięciu klawisza na kierownicy z opcją głośnomówiącą natychmiast pokazywała się karta z podpowiedziami. Teraz nie, trzeba czekać z 30-40 sek. Nie dobrze to wygląda, choć w sumie rzadko korzystałem z sytemu głosowego...
Takie pytanie w razie czego, jeśli koledzy wiedzą, czy da się wrócić do poprzedniej wersji synca3, tj. 2.2?
A może pobieranie aktualizacji ze strony ang. jezycznej to błąd? Może trzeba czekać do usr. śm. na polski upgr.? W sumie chodzi o jakiś porządek, zakupiłem opcję głośnomówiącą, a ona bruździ po upgr…..
W sumie nie wiem jakie są zalety aktualizacji, bo w ver. 2.2 działał i spotify, andr.auto, ...

leszcz 09-05-2018 15:44

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Cytat:

Napisał jacusslavus (Post 2976786)
Teraz nie, trzeba czekać z 30-40 sek

eee nie . Coś nie tak więc

jacusslavus 09-05-2018 17:44

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 2976793)
eee nie . Coś nie tak więc

Reset systemu pomoże?

leszcz 09-05-2018 17:53

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Cytat:

Napisał jacusslavus (Post 2976862)
Reset systemu pomoże

no próbuj .

Woytas 10-05-2018 13:17

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Cytat:

Napisał jacusslavus (Post 2976786)
Udało mi się właśnie zaktualizować synca3 do ver. 3 z 2.2.
Uwagi:
- poza zmiana ikonek w systemie, system głośnomówiący działa gorzej, jakby z opóźnieniem. Wcześniej po naciśnięciu klawisza na kierownicy z opcją głośnomówiącą natychmiast pokazywała się karta z podpowiedziami. Teraz nie, trzeba czekać z 30-40 sek.

A może pobieranie aktualizacji ze strony ang. jezycznej to błąd? Może trzeba czekać do usr. śm. na polski upgr.? W sumie chodzi o jakiś porządek, zakupiłem opcję głośnomówiącą, a ona bruździ po upgr…..
W sumie nie wiem jakie są zalety aktualizacji, bo w ver. 2.2 działał i spotify, andr.auto, ...

miałem podobne odczucie tzn przy przejściu z 2.2 na 2.3 na 3 wróciło do normalnej szybkości , a uruchom może jeszcze raz telefon może multum aplikacji masz włączonych, ponownie połącz po BT itp.

jacusslavus 11-05-2018 11:31

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Póki co reset systemu sync3 pomógł...

leszcz 11-05-2018 12:11

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Cytat:

Napisał jacusslavus (Post 2977699)
reset systemu sync3 pomógł.

super :)

jamaskot 14-05-2018 13:18

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Tak to wszystko czytam i mi też się zachciało zaktualizować system.
wszystko trwało niecałe pół godziny i ja mam wersję 3.0. Różnic większych nie widzę na razie poza tym że zginęła ikonka do AA na panelu. Po za tym jak mój telefon nie działał z AA to wszystko gra.:619:
Dziękuje za motywację i podpowiedzi.

jacusslavus 14-05-2018 13:25

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Ciekawe kiedy teraz będą aktualizacje map? I czy tez będą z tej samej strony...

Błażej72 24-05-2018 15:08

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Witam wszystkich, mam taki problem, że zmieniłem nawigację z Sync 2 na Sync 3 v.2.0 i przy próbie pobrania aktualizacji z angielskiej strony Forda, pojawia się komunikat, że oprogramowanie jest aktualne. Próba zainstalowania z innego VIN kończy się komunikatem -zadzwoń do dilera.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.