Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=99836)

mayak 03-03-2016 22:45

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
bo automat :)

tedi_k 04-03-2016 10:38

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał robo007 (Post 2547609)
...Znajdź różnice :027:
...

Zdjęcie tendencyjne...:P
Escape wziąłeś z radiem Sony a Kugę z fordowskim "no name"... A ponadto Escape (jak chyba wszystkie) w automacie a Kuga z "europejskim" manualem. Lepszy wypas zwykle jest bardziej atrakcyjny...

Audi'ofil 04-03-2016 13:31

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2550129)
... Escape ... Lepszy wypas zwykle jest bardziej atrakcyjny...

Automat może być i w Kudze, ale pamięci foteli nie uświadczysz (na tym zdjęciu też nie widać).

Więc dalej będzie g:galy gadać, znowu mi fotel przestawiłeś :mrgreen:

robo007 04-03-2016 17:31

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2550129)
Zdjęcie tendencyjne...:P
Escape wziąłeś z radiem Sony a Kugę z fordowskim "no name"... A ponadto Escape (jak chyba wszystkie) w automacie a Kuga z "europejskim" manualem. Lepszy wypas zwykle jest bardziej atrakcyjny...

tendencyjne czy nie tendencyjne - bardziej chodziło o pokazanie różnicy w postaci konsoli środkowej, umiejscowienia gniazda USB. Widać ciągle marudzący amerykanie mają większą siłę przebicia i dlatego zmiany w stylistyce są jeszcze bardziej widoczne. No i jeszcze jedna mała różnica - komputer pokładowy w wersji EU jest bez samochodzika. Nie wiem czy dobrze też zauważyłem ale chyba w wersji z US na podszybiu jest HUD, a i inne są nawiewy wentylacyjne.

LukasZZ-78 07-03-2016 13:51

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Wersja UE głośniki w słupkach A?

boncio 07-03-2016 13:55

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] takie nawiewy są w UE przed liftem. Polifcie jest mniej tej "stalowej" ramki.
A cod USB, to ja wolę schowane niż na wierzchu.

robakg 07-05-2016 00:17

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Escape ma inny włącznik do świateł

tedi_k 07-05-2016 13:12

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał robakg (Post 2590941)
Escape ma inny włącznik do świateł

Było już kilka razy napisane - Kuga europejska ma włącznik świateł jak w C-maxie/Grand C-maxie, a Escape USA ma włącznik jak w FF3.

Audi'ofil 09-05-2016 11:51

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Przejechane kolejne kilometry nową Kugą.
Z systemów w jakie jest wyposażona na czołówkę wychodzi ten nad którym najbardziej się zastanawiałem - ACC+FA. Miał być zabawką, a okazuje się, że jest jednym z bardziej przydatnych, a na pewno poprawiających bezpieczeństwo.
Radar skanuje przestrzeń przed pojazdem, nawet przy wyłączonym tempomacie (o tym nie wszyscy wiedzą > dilerzy), bardzo poprawia aktywne bezpieczeństwo w mieście i na trasie.
Nagle ktoś wybiega, wjeżdża rowerem na drogę, zmienia pas ruchu, my zaś jesteśmy zajęci np ustawianiem ... navi, auto szybko reaguje i ostrzega nas o zagrożeniu.
W doposażeniu to ≈4 tys, ale to chyba najlepiej wydana kasa.

System wart jest polecenia

.

robo007 09-05-2016 19:15

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał Audi'ofil (Post 2592020)
Przejechane kolejne kilometry nową Kugą.
Z systemów w jakie jest wyposażona na czołówkę wychodzi ten nad którym najbardziej się zastanawiałem - ACC+FA. Miał być zabawką, a okazuje się, że jest jednym z bardziej przydatnych, a na pewno poprawiających bezpieczeństwo.
Radar skanuje przestrzeń przed pojazdem, nawet przy wyłączonym tempomacie (o tym nie wszyscy wiedzą > dilerzy), bardzo poprawia aktywne bezpieczeństwo w mieście i na trasie.
Nagle ktoś wybiega, wjeżdża rowerem na drogę, zmienia pas ruchu, my zaś jesteśmy zajęci np ustawianiem ... navi, auto szybko reaguje i ostrzega nas o zagrożeniu.
W doposażeniu to ≈4 tys, ale to chyba najlepiej wydana kasa.

System wart jest polecenia

.

bardzo mnie to cieszy- że tak fajnie działa - ale myślę że zamontuję to dużooooo taniej niż 4 tyś. (mam już kody wszystkich potrzebnych elementów i zabieram się za kompletowanie) :diabel2:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.