Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Czujniki ciśnienia i zmiana kół (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=92129)

SRS 29-04-2014 20:09

Odp: Czujniki ciśnienia i zmiana kół
 
4H23-1A166-AA - 1383584 - 52 zł w ASO a wiązek jest trochę i ciut daj na PW vin popatrze

jvc 29-04-2014 20:26

Odp: Czujniki ciśnienia i zmiana kół
 
Nie jestem pewien czy te czujniki dobrze współgrają z mondkiem.
Ja po kilku fałszywych wskazaniach zmieniłem je na continentala. Na razie testuję zbyt krótko żeby stwierdzić że jest OK, zobaczymy...
Jak również będą fałszywe alarmy to będzie trzeba zająć się modułem w podsufitce...

kasztan 29-04-2014 20:37

Odp: Czujniki ciśnienia i zmiana kół
 
Cytat:

Napisał srs (Post 2203017)
4H23-1A166-AA - 1383584 - 52 zł w ASO a wiązek jest trochę i ciut daj na PW vin popatrze

Robert - poszło PW.

Mirek - ale to już zmieniłeś te czujniki od tego gościa co ja też kupowałem? A fałszywe wskazania to masz na myśli to co w dziale S-MAX opisywałeś o zaniżonym ciśnieniu?

SRS 29-04-2014 20:42

Odp: Czujniki ciśnienia i zmiana kół
 
wysłałem na PW wiązka jest i do czujników cofania i czujników ciśnienia w oponach w kpl.

kasztan 29-04-2014 20:44

Odp: Czujniki ciśnienia i zmiana kół
 
Dzięki wielkie :) Teraz to i ja w Microcat znalazłem, w sumie patrzyłem na to wcześniej, ale nie zauważyłem, że to jest jedna wiązka od czujników parkowania.

mm32 29-04-2014 20:51

Odp: Czujniki ciśnienia i zmiana kół
 
Cytat:

Napisał kasztan (Post 2203041)
Nie jestem pewien czy te czujniki dobrze współgrają z mondkiem.

W zimowych kapciuszkach mam takie właśnie czujniki(starego typu),z tą małą różnicą ,że moje były dedykowane do mondeo mk4,a twoje z tego co pamiętam to od Jaguara były.Z moimi nie ma żadnych kłopotów.

jvc 29-04-2014 20:59

Odp: Czujniki ciśnienia i zmiana kół
 
Cytat:

Napisał kasztan (Post 2203031)
Mirek - ale to już zmieniłeś te czujniki od tego gościa co ja też kupowałem? A fałszywe wskazania to masz na myśli to co w dziale S-MAX opisywałeś o zaniżonym ciśnieniu? __________________

Tak te właśnie zmieniłem a raczej podmieniłem bo i tak na zimę będę potrzebował drugi komplet, więc jeśli to nie ich wina to zostaną na zimę. No i te mają dłuższy kominek co mi bardziej pasuje do obecnych felg bo na poprzednich musiałem kombinować z dopompowywaniem.

Maniak 29-04-2014 21:03

Odp: Czujniki ciśnienia i zmiana kół
 
kasztan spróbuj odłączyć całkiem tą antenkę i pojeździć. U mnie brakuje antenki prawy przód i poza tym że pokazuje błąd w forscanie to na conversie wszystko jest ok bez żadnych błędów.

kasztan 29-04-2014 21:09

Odp: Czujniki ciśnienia i zmiana kół
 
Cytat:

Napisał mm32 (Post 2203045)
Cytat:

Napisał kasztan (Post 2203024)
Nie jestem pewien czy te czujniki dobrze współgrają z mondkiem.

W zimowych kapciuszkach mam takie właśnie czujniki(starego typu),z tą małą różnicą ,że moje były dedykowane do mondeo mk4,a twoje z tego co pamiętam to od Jaguara były.Z moimi nie ma żadnych kłopotów.

Marcin - to nie mnie cytujesz, tylko jvc :)
A możesz jeszcze spojrzeć na moje pytanie do Ciebie z [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ?

Marek - spróbuję też tak jak Ty proponujesz.

mm32 29-04-2014 21:26

Odp: Czujniki ciśnienia i zmiana kół
 
Cytat:

Napisał kasztan (Post 2202981)
czy do tych anten (zwłaszcza z tyłu) dojdę bez podnoszenia auta? I w którym miejscu idzie wiązka? - tzn. gdzie znajdę jej koniec (jeśli bym musiał przedzwonić wiązkę, żeby sprawdzić czy czasem w niej coś nie styka).

Ja mam nadwozie sedan i nie muszę podnosić auta by się dostać do obu tylnych antenek.Nie ma sensu przedzwaniać wiązki tylko trzeba ja wydobyć z auta i dokładnie się jej przyjrzeć bo jak zrozumiałem błędy po skasowaniu nie pokazują się od razu tylko po pewnym czasie.Pisze tu o wiązce tylnej,tej od złącza 12 pinowego(ma ona na sobie 4 czujniki parkowania i 2 antenki).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.