Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|kujawsko-pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=87160)

jacektyco 27-10-2015 09:56

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
A ja nie poleca warsztatu forda przy ul.Inowrocławskiej 1. A dlaczego? Pękł mi wężyk spryskiwacza tylnej szyby. Po rozmowie z szefem okazało się, że muszę kupić wężyk sam i wymiana będzie kosztowała 300 PLN, bo to minimum 3 roboczogodziny. Kupiłem kawałek wężyka w Castoramie (5 PLN) i po poczytaniu w internecie, właśnie na tym forum, wymieniłem go sam w pół godziny, mimo że jestem laikiem w tych sprawach. Widać gość myślał, że ma przed sobą głupiego. Stanowczo nie polecam tego warsztatu!!!

dkarold 12-03-2016 13:33

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Koledzy gdzie w Bydgoszczy, lub okolicy można pojechać z tematem pompa wtryskowa? Chodzi o jej uszczelnienie. Są w okolicy jakieś polecane warsztaty specjalizujące się w pompach? Na razie mam info o dwóch: Osowa Góra p. Kluszczyński i na ul. Puckiej.

tomas89 16-03-2016 12:56

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Kulczyński, czy raczej Kluszczyński Bosch serwis? Bo jeśli to drugie to odradzam :)

dkarold 16-03-2016 13:04

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Tak Kluszczyński - poprawiłem. A może kolega coś chociaż napisać więcej? drogo, naprawa nieudana? Wycenili mi przez telefon na ok. 2 tyś zł za uszczelnienie pompy. Wydaje mi się bardzo drogo, dlatego szukam dalej.

maniek750826 16-03-2016 21:02

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Uwaga na warsztat na ul.brzozowej łoboda już nie prowadzi a nowy właściciel nie jest zbyt uczciwy w skrócie powiem tylko tyle że zdiagnozował w moim aucie kapitalny silnika niby pierścienie kompresyjne a okazało się że przyczyną niedomagania silnika był wężyk odpowietrzania skrzyni korbowej za 50 zł i silnik pracuje aż miło,a wiem co piszę bo po wymianie ów wężyka przejechałem 4000 km i silnik chodzi bezproblemowo a według niego był ostatni dzwonek ha.ha .Proszę pisać o innych magikach tego typu w bydgoszczy i okolicach zaoszczędzi nam to dużo nerwów i kasy.pozdrawiam

Fordpawel 18-03-2016 13:04

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Polecam za Bydgoszczą warsztat ( Augustowo krojniak )

leszcz 20-03-2016 08:06

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
a ja polecę warsztat na ul.Księdza Jana Bocheńskiego w Bydgoszczy. Prowadzi go były pracownik Forda Bydgoszcz :one:.
Możecie spokojnie powoływać się na mnie :D

Tomek

jacekcrv 20-03-2016 10:20

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Bogdan bardzo dobry mechanik i to widać bo zawsze pełno samochodów ma w kolejce i czasami trzeba trochę poczekać :)

SebaFlex 05-05-2016 06:59

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Witam.
Ja również szukam dobrego mechanika ale specjalizującego się w Fordach Amerykańskich. Jestem posiadaczem Forda Flex i niestety dla większości mechaników jest to samochód chyba z kosmosu. Nikt nic nie wie czarna magia.
Może zna ktoś kogoś kto jest zorientowany w amerykańskich fordach ?

ida.korrr 26-09-2016 18:15

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Polecam Bogdana Sołtysiaka ul.Przy Lotnisku, wjazd od Ziemskiej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.