Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Diagnostyka VAG (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=64063)

andy1968 07-05-2009 06:25

Odp: Diagnostyka VAG
 
Koledzy bardzo proszę o ocenę moich logów które dodałem parę postów wcześniej jestem tutaj nowy i niebardzo się jeszcze orientuję . Dziękuje wszystkim za pomoc:)

dwoje19 07-05-2009 17:23

Odp: Diagnostyka VAG
 
Jaka wartość na wolnych obrotach w grupie 004 powinna być.

RafałB 13-05-2009 11:22

Odp: Diagnostyka VAG
 
Pytanie techniczne.Srawdzając na Vagu silnik,skrzynie biegów i jakieś elementy pod maską lepiej robić to na włączonym silniku czy wystarczy na samym zapłonie i tak jak ma pokazać błąd to pokaże?

Przemek_PC 13-05-2009 22:16

Odp: Diagnostyka VAG
 
Czy jest jakiś sposób na zdiagnozowanie VAG-iem elektroniki silnika 2,3?

taxidriver 13-05-2009 22:30

Odp: Diagnostyka VAG
 
to jest ford a wiec raczej nie, podejrzewam że e-cat lub coś z rodziny by poszło.Raczej diagnostyka Forda ale mogę się mylić nie interesowałem się takimi pojemnościami w benzynie bo dla mnie to samobójstwo za dużo palą ;)

biczu 13-05-2009 22:49

Odp: Diagnostyka VAG
 
Witam wszystkich.
Jestem tutaj kompletnie nowy więc wybaczcie w razie czego. Potrzebuję informacji gdzie w warszawie mogę kupić dobry interfejs z programami do diagnostyki swojego samochodu. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Stefano 17-05-2009 01:45

Odp: Diagnostyka VAG
 
Cytat:

Napisał RafałB (Post 1162239)
Pytanie techniczne.Srawdzając na Vagu silnik,skrzynie biegów i jakieś elementy pod maską lepiej robić to na włączonym silniku czy wystarczy na samym zapłonie i tak jak ma pokazać błąd to pokaże?

Błedy są zapamiętywane w pamięci komputera, wiec na włączonej stacyjce bez pracującego silnika powinny się pokazać podczas diagnostyki, ale wtedy nie zawsze wszystkie kanały sa dostępne, jak czasami ale tylko w niektórych przypadkach, np. ogrzewanie postojowe, dogrzewacz.
Pozdr.

RafałB 18-05-2009 08:18

Odp: Diagnostyka VAG
 
Tak też myślałem,ale chciałem sie upewnić.Dzięki.

Stefano 18-05-2009 19:20

Odp: Diagnostyka VAG
 
Cytat:

Napisał dwoje19 (Post 1157761)
Wymieniłem rozrząd jakieś pół roku temu w sharanie 1.9TDI AFN.
Wałek na blokadę pompa też, wał korbowy na znak na kole zamachowym. Auto chodzi do dziś i niby wydaje się że wszystko jest ok, ale niedawno zacząłem zabawę z vagiem i jak podpiąłem VAG-a to na wolnych obrotach w grupie 004 na pozycji 4 jest wartość 41. Podobno powinno być od -3 do +3 a najlepiej 0. Próbowałem nawet delikatnie przestawiać wałek rozrządu w obie strony i nic to nie dało. Powiedzcie mi w czym może być problem i czy w ogóle to jest problem?.

Wklej tutaj te logi z 004, ja gdzieś wczesniej wklejałem własnie chyba takie z rozrzadu, więc dawaj swoje.
Pozdr.

MAX1910 24-05-2009 20:45

Odp: Diagnostyka VAG
 
WITAM czy ktos wie co to za błedy --------------------------------------------------------------------------------

Silnik 00002 ABS 12812 Central 00013


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.