Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford EcoSport (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=195)
-   -   [EcoSport 2017- ] Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=277408)

nasedoo 04-04-2018 21:29

Odp: Pierwsze wrażenia?
 
Zakup na firme, cena brutto, czy kredyt czy gotówka jeszcze rozważam.Czas oczekiwania dwa tygodnie.

skylla1 05-04-2018 08:23

Odp: Pierwsze wrażenia?
 
IMHO cena jest dobra. Wcześniej w tym wątku pojawiały się nieco wyższe - niech się wypowiedzą nabywcy. Kupujesz auto już wyprodukowane, czyli mają nadal zapasy, stąd pewnie łatwiej negocjować cenę.

citrovit 05-04-2018 15:51

Odp: Pierwsze wrażenia?
 
Pytanie do wszystkich użytkowników Ecosportów.Czy w waszych samochodach też słychać bardzo głośno szum opływającego powietrza.Powyżej 100km/h mam wrażenie że albo szyby są uchylone albo drzwi nie domknięte,a żona nawet mówi,że wieje zimnem po twarzy.Zaczyna to być bardzo denerwujace.I jeszcze jedna sprawa czy nie macie wrażenia ,że wycieraczki bardzo małą powierzchnię szyby wycierają?
Acha jeszcze co do ceny ja mam wersję Titanium 125 KM z dodatkami pakiet winter,pakiet parking3,lakier płatny i obręcze alu 17-cena końcowa 75000.

jarojaw 05-04-2018 16:10

Odp: Pierwsze wrażenia?
 
Cena dobra. Co do szumów to słychać w tylnej części samochodu
Czas na wygłuszenie [emoji16]

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

foni 05-04-2018 20:02

Odp: Pierwsze wrażenia?
 
Cytat:

Napisał citrovit (Post 2960622)
że wycieraczki bardzo małą powierzchnię szyby wycierają?

Pisałem o tym jakiś czas temu. To plus szeroki słupek A stanowi IMHO bardzo duże zagrożenie dla bezpieczeństwa.

A co do szumów...gdy jeździłem demo (w tym również po autostradzie) to byłem pod wrażeniem ciszy. Coś musi być nie halo u Ciebie. Jedź do salonu i bierz demo dla porównania (gdyby marudzili że TTTM)

maarec 06-04-2018 06:46

Odp: Pierwsze wrażenia?
 
Ja nie słyszę nic niepokojącego. Cena stline mało miarodajna bo nie wiemy co ma do tego z wyposażenia dodane. W stline zawsze brudzi się spodnie przy wysiadaniu o szerokie progi.

jaceks 06-04-2018 19:52

Odp: Pierwsze wrażenia?
 
poza tym st-line to wersja trend z kilkoma wizualnymi bajerami i czasem mocnejszym silnikiem

skylla1 07-04-2018 13:54

Odp: Pierwsze wrażenia?
 
To dlaczego w katalogu i cennikowo pozycjonowana jest powyżej Titanium?

cadship 08-04-2018 14:43

Odp: Pierwsze wrażenia?
 
Cytat:

Napisał maarec (Post 2960926)
Cena stline mało miarodajna bo nie wiemy co ma do tego z wyposażenia dodane.

Ja zamowilem wersje STline ze wzgledu na srodek - żonie bardziej sie podobał oraz ze wzgledu na czarny grill (do bialego koloru jakos bardziej pasuje niz chrom)
A co do roznic to najwazniejsza sa w standardzie felgi 17 cali

maarec 08-04-2018 19:03

Odp: Pierwsze wrażenia?
 
Dziś przekroczyłem 140kmh pierwszy raz i ogolem była pierwsza wycieczka za miasto ok 200km. Spalanie spadło z 8.1 do 7.3 czyli dziś palił ok 6-6.2l. Do tego w środku cisza, zero szumów a słychać jedynie porywiste podmuchy wiatru.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.