Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=128806)

mayak 20-02-2012 14:34

Odp: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
 
a ja tak informacyjnie ;) napiszę, że kolega Favoriters samodzielnie aktywował tempomat za pomocą ELM327 (koszt od 50zł na alle) i ruskiego programu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
cały wątek: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

feltom 02-05-2012 12:55

Re: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
 
A ja dodam ze swojej strony, że mam Focusa 2009FL 1.6 PB, elm327 + elmconfig. Nie udało mi się aktywować tempomatu, bo elmconfig nie ma możliwości jego uruchomienia w module PCM. Umożliwia jedynie włączenie tempomatu w HEC (zegary) oraz GEM (moduł komfortu). Będę jednak musiał odwiedzić ASO w Poznaniu... z IDS

String 08-05-2012 12:12

Odp: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
 
Panowie, a czy macie jakiś patent na podświetlenie klawiszy od tempomatu? Nie ukrywam, że przy nocnej jeździe klikam tempomat "na pamięć" - podczas gdy u brata w galaxy mk3 klawisze są ślicznie na czerwono podświetlone (co wzbudza to moją nieukrywaną zazdrość ;) ) Może ktoś robił jakiegoś moda? :)

feltom 17-05-2012 05:21

Re: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
 
No i tempomat mam i ja :-). Aktywowałem tempomat w PCM za pomocą IDS Rotunda 6.9 u specjalisty od korekcji liczników. Cena usługi to 40% prac ASO

maciekmisi 25-05-2012 12:28

Odp: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
 
1 załącznik(i)
Koledzy,

Jak to jest z kierownicami? Mam FF II FL, czteroramienna kierownica jak na zdjęciu w załączniku.

Czy wystarczy dokupić tylko przyciski (jeżeli reszta instalacji jest), czy trzeba wymieniać kierownicę? Mam wrażenie, że moja jest taka sama jak pojawiała się na zdjęciach w postach powyżej, tylko nie jest obszyta skórą.

Pozdrawiam,
Maciek

c-matix 25-05-2012 15:44

Odp: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
 
Ja na twoim miejscu wymienił bym sobie na skórzaną milej leży w dłoni i lepiej wygląda i wyposażenie ci się podnosi

maciekmisi 27-05-2012 10:07

Odp: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
 
W tej chwili mam kierownicę, która jest na zdjęciu, obszytą przeze mnie skórą, bo nie mogłem się po kupnie przyzwyczaić do plastikowej ;) Pytanie, czy do takiej kierownicy da się zamontować przyciski tempomatu.

Jak rozumiem skórzana kierownica do MK2 FL jest trójramienna i musiałbym zmienić też poduszkę (jeśli się mylę, to mnie poprawcie). Chodzi mi tylko o tempomat.

c-matix 27-05-2012 10:57

Odp: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
 
Do trzyramiennej tempomatem to juz nie taka prosta sprawa

Matych 27-05-2012 13:16

Odp: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
 
Cytat:

Napisał maciekmisi (Post 1832799)
Jak rozumiem skórzana kierownica do MK2 FL jest trójramienna i musiałbym zmienić też poduszkę (jeśli się mylę, to mnie poprawcie). Chodzi mi tylko o tempomat.

tempomat występuje tylko z czteroramienną a ta albo skórzana albo plastikowa nie wiem kto ci powiedział że skórzana to tylko trój ramienna pełno takich na allegro od 100zł tylko musi być z focusa bo z C-maxa nie pasuje

maciekmisi 27-05-2012 18:04

Odp: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
 
Czy kierownice do Focusa MK2 i MK2 FL są takie same i można je stosować zamiennie?

Czy same przyciski tempomatu są takie same w Focusie i Focusie C-max?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.