Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2001-2008] Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=86837)

skola 15-02-2010 09:31

Odp: Doposażenie
 
Ok tez odpuszczam :)

boncio 15-02-2010 12:49

Odp: Doposażenie
 
A mnie się nasunęły przemyslenia odnośnie oświetlenia schowka. W aktualnym modelu jest podświetlenie wnęk na nogi, listwy diodowe na desce nad schowkiem i w konsoli centralnej, dwie diody przy lampce, a nie ma typowego oświetlenia schowka wewnątrz. Chyba konstruktor doszedł do wniosku, że tam światło jest zbędne :)

A swoją drogą jak to w końcu jest z nazewnictwem wersji? Tutaj admin każe nazywać aktualny model MK6, tymczasem prawie wszędzie nazywany jest MK7.

macka 15-02-2010 16:09

Odp: Doposażenie
 
Cytat:

Napisał boncio (Post 1363447)
A swoją drogą jak to w końcu jest z nazewnictwem wersji? Tutaj admin każe nazywać aktualny model MK6, tymczasem prawie wszędzie nazywany jest MK7.

autor tego tematu posiada mk6 jak chcesz cos zalożyc to w nowym temacie mozesz wybrac

pawel182 15-02-2010 17:05

Odp: Doposażenie
 
Cytat:

Napisał skola (Post 1362697)
Czy wy czytacie ta aukcje czy ja ją inaczej odbieram ????? " * komplet montażowy, dzięki któremu będzie możliwe otwieranie bagażnika z alarmu, sterownika lub przycisku ". Czy to jest takie trudne ??

Ale kolega Kubaw20055 ma w swoim samochodzie zaistalowany już centralny zamek z funkcją otwierania tylnej klapy z wnętrza pojazdu a cały problem polega na tym że chce On sobie dołożyć do tego pilot (oryginalny Fordowski pilot w kluczyku). A żeby to zrobic musi wymienić moduł GEM

macka 15-02-2010 17:09

Odp: Doposażenie
 
Cytat:

Napisał pawel182 (Post 1363639)
Ale kolega Kubaw20055 ma w swoim samochodzie zaistalowany już centralny zamek z funkcją otwierania tylnej klapy z wnętrza pojazdu a cały problem polega na tym że chce On sobie dołożyć do tego pilot (oryginalny Fordowski pilot w kluczyku). A żeby to zrobic musi wymienić moduł GEM

no i wszystko jasne:))))))))))))

pawel182 15-02-2010 17:09

Odp: Doposażenie
 
Cytat:

Napisał skola (Post 1363062)
Nigdzie nie ma mowy o konkretnym samochodzie, po mojemu autor tematu bardziej chciał się dowiedzieć co inni dołożyli do swoich fiest

Dokłądnie - można pisać w tym temacie o każdej generacji Fiest.
Co do prefiksu [MK6] w tytule.....zakładając każdy nowy temat trzeba jakiś prefiks wybrać (w tym przypadku niestety), a że akurat posiadam MK6 to tez takowy wybrałem, ale generalnie zachęcam do pisania o wszystkich generacjach Fiest.

skola 15-02-2010 17:34

Odp: Doposażenie
 
No ja też tak właśnie myślałem. Jeśli nawet by się to różniło modelami to liczy się pomysł na udoskonalanie a nie w jakim modelu to ma być. Pomysł jako pierwszy a później można modyfikować pod konkretny model.Ale ja już się nie udzielam bo jestem posądzany o zarabianie dzięki forum :/

macka 15-02-2010 20:48

Odp: Doposażenie
 
Cytat:

Napisał skola (Post 1363686)
No ja też tak właśnie myślałem. Jeśli nawet by się to różniło modelami to liczy się pomysł na udoskonalanie a nie w jakim modelu to ma być. Pomysł jako pierwszy a później można modyfikować pod konkretny model.Ale ja już się nie udzielam bo jestem posądzany o zarabianie dzięki forum :/

przestań....kolega zle to odebrał....:)

kubaw20055 15-02-2010 20:54

Odp: Doposażenie
 
Widzę, że narobiło się przeze mnie małe zamieszanie:P Co do tego nieszczęsnego modułu to wygląda to tak, że ten, który kupiłem został odesłany i na jego miejsce ma się pojawić w końcu taki jaki ma być (przynajmniej mam taką nadzieję), a jak nie to ...:diabelek:

pawel182 15-02-2010 22:03

Odp: Doposażenie
 
Cytat:

Napisał skola (Post 1363686)
No ja też tak właśnie myślałem. Jeśli nawet by się to różniło modelami to liczy się pomysł na udoskonalanie a nie w jakim modelu to ma być. Pomysł jako pierwszy a później można modyfikować pod konkretny model.Ale ja już się nie udzielam bo jestem posądzany o zarabianie dzięki forum :/

No nie obrażaj się :) to taki żarcik tylko był :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.