Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Nowy model Mondeo ( MK V ?? ) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=82193)

Ravic 07-06-2010 08:31

Odp: Nowe mondeo ( MK V ?? )
 
Cytat:

Napisał PAFFCIO (Post 1451210)
Michał, błagam Cię...coupe w kombi?!?!? ;-p
mam tylko nadzieję, że będzie z dużym dieslem, biturbo i 4x4 jak obiecali...ehhhhh rozmarzyłem się

coupe w dieslu ? ;)

aa fuuu ;)

PAFFCIO 07-06-2010 09:22

Odp: Nowe mondeo ( MK V ?? )
 
Oj Ravic...obudź się, diesel everywhere ;-p
Jag, Porsche, nawet Bentley na diesla się ma decydować...kle, kle,kle everywehere ;-p

keisim 07-06-2010 22:02

Odp: Nowe mondeo ( MK V ?? )
 
PAFFCIO, duży diesel to spełnienie marzeń... nie wyobrażam sobie tej frajdy skoro przy dobrze pogonionych 150 kucach może kilku driverów na miesiąc poważnie siedzi mi na ogonie a jeden z nich wyprzedza ;) :D

P.S. Przy jeździe solo ma się rozumieć... ;)

Ravic 08-06-2010 12:29

Odp: Nowe mondeo ( MK V ?? )
 
Cytat:

Napisał PAFFCIO (Post 1451334)
Oj Ravic...obudź się, diesel everywhere ;-p
Jag, Porsche, nawet Bentley na diesla się ma decydować...kle, kle,kle everywehere ;-p

innymi słowy profanacja ;)

PAFFCIO 08-06-2010 14:12

Odp: Nowe mondeo ( MK V ?? )
 
Cytat:

Napisał keisim (Post 1451945)
PAFFCIO, duży diesel to spełnienie marzeń... nie wyobrażam sobie tej frajdy skoro przy dobrze pogonionych 150 kucach może kilku driverów na miesiąc poważnie siedzi mi na ogonie a jeden z nich wyprzedza ;) :D

P.S. Przy jeździe solo ma się rozumieć... ;)

Chciałbym doczekać jednostki np. 3, 3,5 w dieslu, takie jak są u innych...ehhh

Cytat:

Napisał Ravic (Post 1452279)
innymi słowy profanacja ;)

sraty, pierdaty ;-p wiem, że odkąd masz 2,5T to tylko Pb... ja zostanę przy swoim, Ty przy swoim no i super :one:

Pastoo 08-06-2010 20:11

Odp: Nowe mondeo ( MK V ?? )
 
I duży klekot (najlepiej jakieś V6), i duża turbobenzynka są genialne - niech Ford zaproponuje w ofercie oba rozwiązania :razz:

Tjara 08-06-2010 20:29

Odp: Nowe mondeo ( MK V ?? )
 
Cytat:

Napisał Pastoo (Post 1452592)
I duży klekot (najlepiej jakieś V6), i duża turbobenzynka są genialne - niech Ford zaproponuje w ofercie oba rozwiązania :razz:

A tu się zgodzę, ogólnie V6 to jest to co lubię posłuchać. Duży diesel to jedyny jaki trawię, a duża benzynka(może być bez turbo) to jest to co kocham. I faktycznie super by było, żeby coś takiego można było dostać u Forda. A 4x4 to już po prostu szał! Się rozmarzyłem...

Ravic 08-06-2010 22:39

Odp: Nowe mondeo ( MK V ?? )
 
i zrobił się z wątku kącik niepoprawnych marzycieli ;)

Kacmar 10-06-2010 23:33

Odp: Nowe mondeo ( MK V ?? )
 
Czy to się rozniesie po świecie ? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tjara 11-06-2010 05:33

Odp: Nowe mondeo ( MK V ?? )
 
Cytat:

Napisał Kacmar (Post 1454204)
Czy to się rozniesie po świecie ? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Powaliło ich normalnie. To będzie śmierć prawdziwych samochodów. To tylko taki wymysł jakiegoś idioty, to nie przejdzie, może za kilkadziesiąt lat. Mieszkam 150 km od granicy norweskiej, jak się to rozprzestrzeni to opuszczam Skandynawię:619:. Wkurzają mnie takie hybrydy typu Prius. Ani to ekologiczne, ani ładne, zużywa mniej paliwa tylko w mieście, na trasie więcej niż normalny odpowiednik, bo musi ciągnąć pół tony akumulatorów. VW Polo z jednym akumulatorem spala mniej niż ta jeżdżąca bateria. Całkowicie elektryczne to masakra, nie będzie burczeć? Nie puści dymka? Co z tłumikami, tuningowcy się załamią.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.