Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   Specjalista od fordów-Sosnowiec (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=107030)

missio5 18-02-2014 12:33

Odp: Specjalista od fordów-Sosnowiec
 
Właśnie odebrałem swoja maszynę od Pana Łukasza, i w mojej opinie ceny zostały zrównane z pozostałymi serwisami, wyceniałem tą naprawę w pozostały 4 warsztatach i wychodziło miedzy 1000-1200 zł u Łukasza zapłaciłem 1100, według mnie on wcześniej był zbyt tani i zwyczajnie jego ceny zrównały się z pozostałym serwisami od fordów, jeśli chodzi o porównanie to wyceny robiłem u Sławka, w Mikołowie, serwis ford na siemianowickiej w katowicach i Będzin i wszędzie wychodzi podobnie ale tu do Sosnowca akurat mam najbliżej.

hirotaro 18-02-2014 12:49

Ceny cenami ja z wlasnych doswiadczen wiem ze juz tam zadnego pojazdu nie zaprowadze no jeszcze ylko rozrusznik na reklamacje

Skrobniete z HiroTatkoFonu...

k2kgr 21-02-2014 17:33

Odp: Specjalista od fordów-Sosnowiec
 
Ja powiem tak regenerowalem wtryski u Adamczyka ma maszyny org czesci zakodowali zrobione mam jakies 30tys dwa lata i jest super .Teraz tak dajecie auto do mechanika na wtryski czy pompe a on wyciagnie to i wysle albo zawiezie do kogos kto ma ,aszyny zeby to sprawdzic i zrobic i skasuje was wtedy wieej.Najlepiej jechac odrazu do kogos kto ma sprzet ,Adamczyk daje gwarancje rok bez limitu kilometrow wiec chyba swiadczy to o czyms .A wszyscy klijenci niebeda zadowoleni i tak .

hirotaro 21-02-2014 19:01

Odp: Specjalista od fordów-Sosnowiec
 
ja tam swoje zdanie na Adamczyka mam i nie zmienię, pompa zregenerowana wstępna, zapłaciłem za pełną regenerację, wtryski niby pełna regeneracja a końcówki zostały stare i też zapłaciłem za pełną regenerację...Ja mam już jednego goście od pomp CR, wtrysków i całego układu wtryskowego może daleko bo pod Krakowem ale pewnym i wszystko robi na Twoich oczach

Snajper_881 21-02-2014 19:12

Odp: Specjalista od fordów-Sosnowiec
 
Poda ktoś w końcu pełny adres tego speca z Będzina koło drogi 94
?

Domelos 21-02-2014 23:07

Odp: Specjalista od fordów-Sosnowiec
 
Cytat:

Napisał Snajper_881 (Post 2164259)
Poda ktoś w końcu pełny adres tego speca z Będzina koło drogi 94
?

masz linka do mapki w moim poscie (tym troche wyzej )

jareczek1980 25-02-2014 16:24

Odp: Specjalista od fordów-Sosnowiec
 
Cytat:

Napisał Domelos (Post 2164423)
masz linka do mapki w moim poscie (tym troche wyzej )

ja klikałem ale nic tam nie widziałem. Czemu nie podacie dokładnego adresu i kontaktu?

Domelos 25-02-2014 18:50

Odp: Specjalista od fordów-Sosnowiec
 
Cytat:

Napisał jareczek1980 (Post 2166763)
ja klikałem ale nic tam nie widziałem. Czemu nie podacie dokładnego adresu i kontaktu?


[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

nie wiem co to za ulica. Chyba Mickiewicza.

jareczek1980 26-02-2014 06:18

Odp: Specjalista od fordów-Sosnowiec
 
czy tam jest jakiś szyld? Bo to co widzę to dla mnie jakiś auto złom, czy pusty plac, a wiadomo, nie chcę się pomylić

Domelos 26-02-2014 07:02

Odp: Specjalista od fordów-Sosnowiec
 
nie wiem czy jest szyld ale śmiało wbijaj a znajdziesz.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.