Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=132763)

kundziel 10-08-2011 13:14

Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą
 
mam rozumieć że ten 1 tyś za 4 elementy jest tak? Jak naprawisz to punktowo to będzie na pewno ślad po takiej naprawie.. kolega, który powiedział Ci, że zrobi Ci to za pół ceny (zaprawki) strasznie drogo liczy :D a 1 tys jest dobrą ceną :) wychodzi 250 zł za element a to jest jedna z niższych cen jakie znam :)

Ale decyzja końcowa należy do Ciebie :)

trzycwierci 10-08-2011 14:35

Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą
 
ok, dzięki za potwierdzenie

kundziel 11-08-2011 06:33

Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą
 
Dla wszystkich zainteresowanych wątkiem! Niedługo będę naprawiał w swoim mondku nadkola, progi i robił konserwację podwozia oraz profili zamkniętych. Postaram się wszystko udokumentować fotami i szczegółowymi opisami. Myślę, że prace zaczną się za jakieś 2 tygodnie :)

darnel 11-08-2011 10:10

Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą
 
Powiedz mi kolego jak lakiernicy radzą sobie z odchylaniem uszczelek przyklejonych, np tych z trójkątów tylnych. Słyszałem o specjalnych taśmach odchylających ale na nic konkretnego nie trafiłem.

kundziel 11-08-2011 12:42

Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą
 
dokładnie są takie taśmy. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Benko 11-08-2011 13:13

Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą
 
Witam mam pytanko ktoś pomalowl maskę i nie dal lakieru ,jak teraz mogę nalozyć lakier slyszlem iż najlepiej naklada się po 10 min od nalożenia bazy A w tym wypadku jak?
Następne pytanie dotyczy jak poprawnie zrobic odcięcie bazy na blotniku

kundziel 11-08-2011 13:42

Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą
 
Wszystko zależy od lakieru. Niektóre lakiery można nakładać do 24h od nałożenia bazy.. jeżeli ten okres będzie dłuższy i mimo to pomalujesz istnieje duże prawdopodobieństwo ,że bezbarwny będzie się łuszczył od bazy.

Hmm.. Cieniowanie opisywałem już wcześniej. Przeczytaj mój post, jeśli coś będzie nie jasne wtedy daj znać.

Benko 11-08-2011 14:45

Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą
 
Okres od nalozenia bazy to 2 tygodnie czyli lakierować juz się nie da tak

kundziel 12-08-2011 06:05

Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą
 
aaaaaa to już po ptokach ....ale.. możesz zmatować na mokro papierem 800 tą bazę i przelakierować bazą i bezbarwnym :)

komandor 12-08-2011 09:08

Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą
 
Czy to mozliwe ze w fordzie escordzie 96' mk7 rdza zzarla blache wokol klamek i w zasadzie klamki trzymaja sie na szpachel - przyklejone i robione samodzielne zaprawki przez starszego pana ... pytam bo nabylem auto od pierwszego wlasciciela na czarnych blachach z salonu w pl i ma takie przypadlosci..


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.