Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   CB Radio - Fordklubowicze w akcji? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=7018)

szpyrek 22-06-2009 22:11

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
Ja mam Sunker EliteOne i nie narzekam. Cena około 150

wacek_pl 24-07-2009 21:49

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
Witam i ja dołączę do CB-rowców, zakupiłem Omega i jakaś antenka, sprzedawca powiedział ze na 10km wystarcza, ale myślę ze tak naprawdę to jakieś 6-8 km, myślę ze ten zestaw nie jest najgorszy i jakoś posłuży, a co wy o nim sądzicie?

sq2lxk 25-07-2009 20:22

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
No ok, to panowie może ja się teraz wypowiem troszeczkę. Anten na podwórku praktycznie na każde pasmo jest kilka :) Do radyjek polecam jednak coś albo unidenka 520, potrafi siać, ale to tylko gdy jesteś blisko korespondenta. Tobie nic to nie przeszkadza, tylko tym co z boku, a i tak syf taki na paśmie że szok. Można oczywiście kupić harrego albo johny presidenta, ale to już 2x tyle. Do antenki to polecam do metra albo as 100, albo turbo 1000 sirio, ma trochę ponad metr, z 1,5 metrowych, albo sirio ml-145 albo turbo 2000 albo carbonium. Mam też nieźle działające antenki helikalne, zbierają mało śmieci 63 centymetry z odkręcaną antenką za 150 zł. Więcej zapraszam na PW

Malar 02-08-2009 17:15

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
Ja posiadam Herberta I z mikrofonem Sadelta Me-3 I antenką Sirio Performer 5000

-Lukaszz- 15-08-2009 22:20

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
JA mam taki zestawik radio CB president johnny II grucha MAAS 2018 Echo glosnik jakis NOKI antena SIRTEL LINEA 1500

kleryk2 17-08-2009 21:11

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
ja posiadam midlanda i antenę sirio - jestem zadowolony z tego zestawu. Osobiście odradzam inteka i onwę. Strasznie awaryjne, co druga szt. wraca do serwisu i ciężko zestroić nawet z dobrą anteną. Polecam markowy sprzęt, inwestuje się raz a używa cały czas:)

kristof70 18-08-2009 06:35

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
To i ja napisze co mam. Od 2 miesięcy używam presidenta johnny z anteną sirio ml145, jak na razie działa bez zarzutu, nie moge narzekać.

bondzior 19-08-2009 07:56

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
Witam. To i ja się podepnę u mnie w c-maxie Sunker Elite Two + antena Sunker 106 (klon ml 145) wszystko zestrojone - antena na magnesie zawsze w jednym miejscu (na dachu przyklejona folia). Radio śmiga fajnie (łączności ponad 20 km). Wada : 1. kabel od gruszki po trzech miesiącach urywania poszedł do wymiany, 2. brak RF-GAIN, 3. niestety w zeszłym roku cofnięto homologacje na jego sprzedaż . Zalety: 1.małe wymiary radio umieszczone pomiędzy siedzeniem a tunelem środkowym. 2. Cena - poniżej 200 zł z anteną. 3. Dobra jakość sygnału

glazik5 28-08-2009 16:45

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
Witam, mam problem. nie mam pojecia jeszcze o CB i mam pytanie do was, czy kazda antena pasuje do kazdego CB? bo widze anteny CB1 i CB2 i nie mam pojecia ktora kupic.. a cb mam takie:

http://allegro.pl/item724957835_pent...najtaniej.html

kleryk2 30-08-2009 19:38

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
ja nie wiem o co chodzi z tym cb1, cb2... pierwsze słyszę. Wszystkie radia i anteny mają takie same końcówki do podłączenia więc jaką byś antenę nie kupił to będzie pasowała. Jeżeli chodzi o radio to do niego nie radziłbym oszczędzać na antenie:) Polecam Midlanda, Lem bądż Sirio...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.