Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Auto test klimatronka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=29844)

robson646 15-05-2012 14:39

Odp: Auto test klimatronka
 
hmmm... nikt nie potrafi mi pomóc?

ChazzyChazz 18-05-2012 10:52

Odp: Auto test klimatronka
 
Cytat:

Witam, panowie prośba o pomoc w odczytaniu błędów klimatronica po wykonaniu testu pojawiło sie coś takiego:
2EE0
2012
012E
E020
1201
Wiecie co to oznacza?
Nie zauważyłeś że się powtarza ta sama kombinacja?
2ee0201201 2ee0201201 itd...
To prawodopodobnie jest wersja softu Twojego panelu :) Puszcza ją w kółko, żeby można sobie było wygodnie zapisać.

Boris 23-05-2012 18:50

Odp: Auto test klimatronka
 
Witam wszystkich, ja mam problem tego typu ze klima dziala poprawnie jak temperatura na zewnatrz dochodzi do 23 stopni, po wyzej tak jak dzisiaj , u mnie bylo 28 stopni to przestaje dzialac. Wlaczam na auto ustawiam na 22stopnie , a znawiewu leci tylko chlodne powietrze , jest to nie do zniesienia moj 3 letni syn prawie dzis sie ugotowal w aucie . Maja panowie jakies pomysly . Dodam ze test klimy zrobilem i wyszlo ze bledow nie ma

chasm 25-05-2012 07:03

Odp: Auto test klimatronka
 
A jesteś w stanie zmierzyć jakimś termometrem temperaturę na wylocie z kratek jak jest gorąco na zewnątrz?
Poza tym - niektóre auta nie mają klimy, kiedyś nie było klimy i rodziny jeździły w 5 osób z 3 dzieci maluchami.... wiem wiem postęp.

Boris 25-05-2012 20:06

Odp: Auto test klimatronka
 
Wiem ze mozna obyc sie bez klimy, ale jak juz jest to niech dziala jak nalezy.Zawsze mozna otworzyc okno ale na autostradzie troche wieje. Jestem umowiony na 5 czerwca w serwisie na zprawdzenie klimy, moze cos poradza, mam nadzieje ze dobicie ukladu zalatwi problem. No i sproboje zmiezyc temperature na wylocie. Wielkie dzieki za odpowiedz

Jachul 25-05-2012 21:03

Odp: Auto test klimatronka
 
Boris spróbuj wyczyścić czujnik temperatury ten pod kierownicą (przy prawym kolanie) u mnie też czasami fiksował, autotest nie widział błędów. Po zdjęciu obudowy był tam straszny syf! po wyczyszczeniu ani razu nie było problemów z własciwą teperaturą

Boris 27-05-2012 11:17

Odp: Auto test klimatronka
 
Jachul a ten czujnik trzeba wymontowac? moze wystarcz przedmuchac sprezonym powietrzem,cos to pomoze?

00lukas00 27-05-2012 12:36

Odp: Auto test klimatronka
 
Boris może wystarczy tylko ja doładowac i po krzyku!!!

Boris 29-05-2012 17:22

Odp: Auto test klimatronka
 
Tak wlasnie zrobie na poczatek, 05-06-12 jade na sprawdzenie i dobicie klimy,dam znac czy cos pomoglo

BoYo 01-06-2012 13:14

Odp: Auto test klimatronka
 
witam mam klimatronika FL
czy ktoś miał może taki przykład
jak klima jak jest na Auto to po chwili wieje ciepłym na max,
jak się włączy nadmuch na szybę i na nogi to wieje ok ale jak się tylko doda nawiew na twarz to za chwilę wieje ciepłym powietrzem na max i przestaje tylko na LO lub na wyłączeniu nadmuch na twarz.
Dodam że na teście nie pokazuje żadnych błędów.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.