Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Focus 2011-2014] Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=272637)

Szymon_Zy 17-02-2018 09:46

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Moduły 1.1 czyli D1BT są montowane w przedlifcie od 2014.03.06.

Szymon_Zy 20-02-2018 12:27

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Po wymianie modułu wszystko śmiga jest PL, ale ..... "Nawigacja nie stoi w gotowości" i menu nawigacji jest wyszarzone. Jakiś pomysł, czy wracać do starego synca? Czy może odczekać bo coś się jeszcze konfiguruje.

maciej_b 20-02-2018 12:30

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Może poczekaj, z niektórych wpisów wynika że system potrzebuje trochę czasu aby na nowo się zgadać z innymi kolegami...

Szymon_Zy 20-02-2018 12:33

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Powiem szczerze, że update zrobiłem po drodze do pracy i po Update Completed Sucesfully zgasiłem auto i poszedłem. Zobaczymy co będzie jak wrócę do domu. BTW: Ile się klucza nasadowego 5.5mm naszukałem w garażu. Dla potomnych w TI ramkę koło lewarka odkręcacie z dwóch takich śrub.

Szymon_Zy 20-02-2018 13:49

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Złamałem sd przy demontowaniu synca :-( Dobrze, że mam oryginalną kartę 2017 r. jeszcze.

boncio 20-02-2018 15:09

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
A co Ty miałeś na micro SD, kopię map? Ja też bym uszkodził 2 razy zdejmując plastik bez wyjęcia karty ze slotu ;)
Komunikat nawigacji jak podałeś, to pojawia się jak nie ma karty z mapami w slocie. Nawigacja (ekran) nie ma bezpośredniego połączenia z modułem SYNC.

Szymon_Zy 20-02-2018 15:37

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Oryginał działa.

Mac_maj 05-03-2018 12:50

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Panowie powiedzcie mi czy działa wam spotify przez applink. Na początku po wymianie modułu na 1.1 było ok w pewnym momencie przestało wyszukiwać aplikacje spotify w radiu i dupa od tego momentu. Może coś u mnie jest źle. Nawet po aktualizacji na 5.11 z VC PL nic nie wyszukuje.

boncio 05-03-2018 14:10

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Masterjam 14-03-2018 21:45

Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu
 
Czy ktoś wczytywał się jak to działa na Sync 2 ?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.