Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Tuning (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=107)
-   -   [Ogólne] Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=53109)

Schem 19-11-2008 14:49

Re: [MK3] [MK4] CHIP TUNING
 
W MKI pakowali te same zegary do benzyn i do diesli, więc czerwonego pola brak.
Mój licznik obrotów kończy się na 7000 rpm, a silnik kręci się trochę wolniej :fcp2
Taki "dżołk" ze strony Forda

heko 19-11-2008 16:22

Re: [MK3] [MK4] CHIP TUNING
 
Cytat:

Napisał januszstom
Heko czyżby twój zawirusowany demon osiągał setkę po 8 sec?Nie wiem czy dobrze to oceniłem, ale na Youtube wygląda to rewelacyjnie.Szacunek tym bardziej ,że kręciłeś go do prawie 180km/h po wąziutkiej dróżce.Nawet Rallygan by się nie powstydził

...no On to by się wyśmiał :fcp2 :fcp3 :fcp2 :fcp3 ...ale rzeczywiście schodzi do 8 sec....w najbliższym czasie zrobię nowego chipa :fcp2 ...będzie się działo :fcp27

peryskop 19-11-2008 21:08

Re: [MK3] [MK4] CHIP TUNING
 
wczoraj odebrałem swego belzebuba, jechalem na maxa 210 bo nie mialem miejsca ale w miare :fcp27 fajnie idzie, i tak go dopasowanie softu (individual truck) nie ominie u kolesi Heko, potencjał jest 2,2 TDCI, tylko go troche dotre i zmienie pierwszy olej po 2,5 tys i zaraz bedzie pogoniony

rafiraptor 19-11-2008 21:17

Re: [MK3] [MK4] CHIP TUNING
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] sądzicie o tej firmie, miał już ktoś jakieś doświadczenia?

PAFFCIO 20-11-2008 08:51

Re: [MK3] [MK4] CHIP TUNING
 
Cytat:

Napisał heko
w najbliższym czasie dostanie nowego chipa :fcp2 ...będzie się działo :fcp27

heko zlituj się, znów zajęczych zębów podostają niektórzy :fcp2 :fcp13
jakie wyniki planujesz tym razem? dalej v-tech? co tym razem do poprawy pójdzie? zaczął już Twój mondziak dymić?

RoNiN76 20-11-2008 09:03

Re: [MK3] [MK4] CHIP TUNING
 
Heko pewnie wstawił po cichutku silnik od Touarega 5.0 V10 :fcp23

heko 20-11-2008 13:00

Re: [MK3] [MK4] CHIP TUNING
 
Cytat:


heko zlituj się, znów zajęczych zębów podostają niektórzy :fcp2 :fcp13
jakie wyniki planujesz tym razem? dalej v-tech? co tym razem do poprawy pójdzie? zaczął już Twój mondziak dymić?

...zapodam programator [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] dogram chipa extremum :fcp2 :fcp27

RoNiN76 20-11-2008 13:14

Re: [MK3] [MK4] CHIP TUNING
 
Heko a możesz tak łopatologicznie przybliżyć mi temat tego programatora? Tzn. że w nim są napisane już gotowe programy specjalnie pod dane auto, czy programator jest taki mądry, że po podłączeniu sam pisze program dla danego wykrytego przez siebie autka ? Nie jestem kumaty w tym temacie więc pytanie moze wydac sie śmieszne. :fcp9

PAFFCIO 20-11-2008 13:28

Re: [MK3] [MK4] CHIP TUNING
 
Cytat:

Napisał heko
...nabędę programator [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i dogram chipa extremum :fcp2 :fcp27

Masakra jakaś :546: :546:
czyli co? będziesz miał jeden super a drugi super,duper,extra power,taaaak? To ile na tym drugim ma stanąć?
Cytat:

Napisał RoNiN76
Heko a możesz tak łopatologicznie przybliżyć mi temat tego programatora? Tzn. że w nim są napisane już gotowe programy specjalnie pod dane auto, czy programator jest taki mądry, że po podłączeniu sam pisze program dla danego wykrytego przez siebie autka ? Nie jestem kumaty w tym temacie więc pytanie moze wydac sie śmieszne. :fcp9

programator zawiera 2 dodatkowe (oprócz 1 firmowego) programy opracowane na życzenie klienta przez v-tech.
Czy zechcesz sobie wgrać pierwszy eko a drugi extreme to Twój wybór. Jak sądzę panowie z vtecha mają już (choćby po testach na hekowozie) widocznie całą paletę programów do naszych mondziaków i oferują w zestawie by im d...py nie zawracać z wgrywaniem nowego/starego/innego...ot, leniuszki :fcp2 :fcp2 :fcp2

RoNiN76 20-11-2008 13:36

Re: [MK3] [MK4] CHIP TUNING
 
Yhmmmmmmm teraz kumam dzieki Paffcio. Ty to jednak jesteś konkretny i rzeczowy gość. :fcp26 :fcp29


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.