Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Modyfikacje Converse+ by Orion512 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=197422)

mayak 25-03-2014 12:05

Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję
 
Orion,
czy wgrywasz już przez OBD?

orion512 25-03-2014 13:02

Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję
 
Niestety albo stety nie.
Skupiłem się na razie na grzebaniu w sofcie. Temat wgrywania postaram się podjąć później.
Ostatnio to ćwiczyliśmy i dało radę :)
Demontaż converse to tylko kilkanaście minut plus minuta na ogranie.
Przy odrobinie wprawy można to zrobić szybciej niż przez OBD.
Tylko niestety narobić się trzeba :(

A powiedz mi czy za pomocą UCDSa można wgrać dowolny soft (w sensie podać mu z pliku np. moje modyfikacje) czy tylko to co Rosjanie zaszyli wewnątrz programu i nic więcej?

Możesz ogrywać starsze wersje np. wrócić do 0815, 1005 i innych?

szaqall111 25-03-2014 13:08

Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję
 
Ello,
to jest mój ulubiony temat... dla mnie to co już zrobiłeś to bajka...
czarne tło + parktronik + ładniejszy graficznie samochodzik to i tak byłoby cuudo
jeszcze jakby pokazywał na conversie prędkość cyfrową z tempomatu np.: 56 km/h:-)
to normalnie wsiadam w samochód i jadę do Ciebie :-)celem testowania :-)

mayak 25-03-2014 13:11

Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję
 
Cytat:

Napisał orion512 (Post 2183276)
Niestety albo stety nie.
Skupiłem się na razie na grzebaniu w sofcie. Temat wgrywania postaram się podjąć później.
Ostatnio to ćwiczyliśmy i dało radę :)
Demontaż converse to tylko kilkanaście minut plus minuta na ogranie.
Przy odrobinie wprawy można to zrobić szybciej niż przez OBD.
Tylko niestety narobić się trzeba :(

A powiedz mi czy za pomocą UCDSa można wgrać dowolny soft (w sensie podać mu z pliku np. moje modyfikacje) czy tylko to co Rosjanie zaszyli wewnątrz programu i nic więcej?

Możesz ogrywać starsze wersje np. wrócić do 0815, 1005 i innych?

problem w tym, że w Mondeo zegary wyjmuje się w minutę, a S-Maxie trzeba rozebrać pół deski

w UCDSie są zaszyte wszystkie softu - można tylko wybrać 1007, 1121 lub 1411
powrotu do starszej wersji też nie ma

Barjavel 26-03-2014 07:22

Z tym wyjeciem licznika w s-maxie to bym nie przesadzal. Trzy srubki i zegar w ręku. Wiem bo wyciągalem. Zajmuje to 10 min pkus wgranie softu minute i montaż. Szybciej jak IDSem ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

mayak 26-03-2014 07:59

Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję
 
bez odkręcania poduszki kolanowej ja nie potrafię wyjąć zegarów w S-Maxie - jeśli to robisz w 10 minut, to zaraz jadę do Chotomowa nagrać film instruktażowy :D

wip 26-03-2014 09:06

Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję
 
Też byłbym zainteresowany jak wyjąć zegary w S-maxie. Przymierzam się do wymiany na conversa i jak nie byłoby to zbyt czasochłonne to kolega Mayak może by zarobił na zmianie oprogramowania.

Barjavel 26-03-2014 14:45

A ja potrafie ;) Odkręcam te dwie srubki bez demontażu poduszki więc zapraszam na nagranie ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

wip 26-03-2014 14:50

Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję
 
@Barjavel, opisz chociaż słowami co i jak

Barjavel 26-03-2014 14:59

Odkręcam dwie srubki mocyjace osłone kolumny kierowniczej. Srubki w dolnej oslonie - jedna na klucz 7 bliżej kierownicy druga torx tylko nie panietam rozmiaru kluczyka.
Rozpolawiamy oslone. Gorna czesc sklada sie z dwoch elementow polaczonych materialem. Ta druga czesc jest przykrecona na dwie srubki torx - rozmiar mniejsze jak te pierwsze co odkrecalismy. Problemem jest dostep do nich gdyz zaslania je poduszka "kolanowa"
Srubke z lewej strony mozna odkrecic latwiej po odkreceniu wkretu przy gniezdzie OBD. Ja odchylam nieco plastiki i do odkrecenia uzywalem koncowki bitowej torx i kluczyka oczkowego z grzechotką. Ot cala filozofia.
Przepraszam za brak polskich znakow ale z fona pisze

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.