Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Światła do jazdy dziennej jak zamontować? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=78178)

DAMIAN-24 16-03-2015 06:50

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Sądzisz, że kupno oprawek + lamp wyjdzie jakoś znacząco taniej? I jak bym kupił od Titanium S to musiałbym pewnie jeszcze je przemalować bo jednak wolałbym ciemniejsze a to znów podnosi koszt.
... ale dzięki za info, pomyślę nad tym jeszcze, najważniejsze info to, że na 100% da się je zamontować.

zbyl 16-03-2015 07:01

Cytat:

Napisał Pejotwroc (Post 2370262)
Jak najbardziej da się zamontować. Co prawda koszt troszkę powala ale jak masz dwie lewe ręce to kupuj. Możesz to zrobić samemu kupując dwie oprawki od Titanium S plus okrągłe lampy firmy NSSC czy jakoś tak.
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15...173e1a5838.jpg

Mozesz potwierdzic czy chodzi o te zarowy NSSC --> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

A znacie jakies polaczenie DRL i przeciwmglowej żarowy?

reinmeiker 16-03-2015 07:42

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Cytat:

Napisał zbyl (Post 2370278)
A znacie jakies polaczenie DRL i przeciwmglowej żarowy?

Kiedyś Hella miała w ofercie takie połącznie świateł do jazdy dziennej i halogenu w okrągłej obudowie. Do MK3 pasowały idealnie gdyż widziałem u kolegi. Tanie nie były ale niestety w ofercie już nie ma.

westej 16-03-2015 09:18

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - średnica 90 mm

tedi_k 16-03-2015 09:51

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Wow, te osramy kosztują ponad 1.300zł:shock:
Ja założyłem za pół tej ceny analogiczne [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Są też nieco tańsze z dziennymi nie w formie ringów tylko standardowych lamp [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

DAMIAN-24 16-03-2015 15:24

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
No to jak tak patrzę na te które podlinkowałem to cena fajna wychodzi i bez zbędnego kombinowania z dopasowaniem do obudowy(oprawek).

ccLot 16-03-2015 16:12

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Cytat:

Napisał DAMIAN-24 (Post 2370518)
No to jak tak patrzę na te które podlinkowałem to cena fajna wychodzi i bez zbędnego kombinowania z dopasowaniem do obudowy(oprawek).

Nie tak do końca w MIV są trochę mniejsze otwory w halogeanch, do oprawek tit s ~70 mm do zwykłych halogenów ~80 mm.
Ja mam u siebie takie:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
w oprawkach tit s, ale wymagało to wywalenia chromowanych maskownic.
Chyba kiedyś wrzucałem na forum fotki jak to wygląda.

Pejotwroc 16-03-2015 16:13

Masz rację. Myślałem że te pięć stówek to było za jedna lampę. Taka cena za dwie jak najbardziej się opłaca. Podłączenie jest banalne.
Srebrna oprawka pasuje do ciemnych lakierów. Taka jak podałeś grafitowa do jasnych. Odwrotnie oprawki się gubią i kijowo to wygląda.

Pejotwroc 16-03-2015 16:20

Cytat:

Napisał zbyl (Post 2370278)
Mozesz potwierdzic czy chodzi o te zarowy NSSC --> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

A znacie jakies polaczenie DRL i przeciwmglowej żarowy?

Tak, to te lampy. Świecą już u mnie z rok bez żadnych problemów. Mają naprawdę mocne światło.

ccLot 16-03-2015 16:22

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Cytat:

Napisał Pejotwroc (Post 2370545)
Masz rację. Myślałem że te pięć stówek to było za jedna lampę. Taka cena za dwie jak najbardziej się opłaca. Podłączenie jest banalne.
Srebrna oprawka pasuje do ciemnych lakierów. Taka jak podałeś grafitowa do jasnych. Odwrotnie oprawki się gubią i kijowo to wygląda.

Ale cena z tego linka[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] na mój gust dotyczy jednej lampy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.