Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Dołożenie świateł do jazdy dziennej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=119136)

eclipse 20-08-2017 17:00

Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej
 
Przesada ..... chyba nie zdrożały aż tak
ja kilka lat wstecz może 4 lata dokupywałem taką jedną ramkę w ASO ford w Łodzi na ul .Brzezińskiej i płaciłem coś około 60-70 zł .była w podkładzie przygotowana do lakierowania .Dorobienie 100ml. lakieru akrylowego w mieszalni to jakieś 40-50 zł i masz od razu w puszce w sprayu . Pryśnięcie to nic trudnego bo to mały detal i nawet dla laika żaden problem .

Ramzes-111111 21-08-2017 08:23

Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej
 
Cytat:

Napisał eclipse (Post 2846718)
Przesada ..... chyba nie zdrożały aż tak .

A jednak, cena ramek w ASO Siedlce 153 zł/szt:<

siara82 25-08-2017 11:12

Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej
 
Mam mały problemik kupiłem żarówki 2w1 (dzienne + kierunek ) z alled.... zestaw firmy Imega zamontowałem tak na roboczo narazie zestaw. Dzienne ledy działają dobrze jak odpalę samochód również, natomiast kierunki działają tak na włączonym silniku i światłach na 0 kierunki działają dobrze tak jak powinny ale gdy przekręcę światłą na pozycyjne to zaczynają pomrugiwać dziwnie (patrz na załączonym filmiku ) tak samo się dzieje gdy wyjmie żarówki z oprawkami oryginalne na filmiku mam włożone kierunki i dodatkowo ledy podłączone myślałem że oszukam napięcie tym że będzie włożona oryginalna żarówka od kierunków ale nie ma to znaczenia led miga tak samo. Czy potrzebny jest jakiś dodatkowy filtr do kierunków led jeszcze i przekaźnik nadmierne żę jeden przekaźnik już mam zamontowany tan który był w zestawie razem z filtrami.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

eclipse 25-08-2017 14:56

Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej
 
Jak widać niezła chała . Nie maja homologacji żadnej więc ....
pierwsza kontrola na drodze i na dzień dobry zabiorą ci dowód rej.
W/g prawa źle działają .. bo podczas migania kierunkowskazu te dzienne przygasają , a powinny świecić ciągłym światłem . Jednym słowem kiedy skręcisz kierownicą i pulsuje kierunkowskaz działa tylko jedna lampa . Lepiej szybko to zwróć .

siara82 25-08-2017 15:09

Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej
 
Dzienne się nie palą wogule dopiero zapalają się jak wylacze pozycje i kierunek. Oczywiscie wiem że są bez homologacji i wiem że leci dowód za to jak sie kapną bylem tego swiadom jak kupowałem.

Adlab 25-10-2017 15:30

Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej
 
Witam , kupiłem ledy do poliftowego montowane z boku , są w nich 3 piny dwa plusy i masa , czy może ktoś dobry podrzucić schemat jak i gdzie to zamontować? Mają homologację itd.

dareklim 26-10-2017 05:54

Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej
 
Cytat:

Napisał Adlab (Post 2876877)
Witam , kupiłem ledy do poliftowego montowane z boku , są w nich 3 piny dwa plusy i masa , czy może ktoś dobry podrzucić schemat jak i gdzie to zamontować? Mają homologację itd.

Hej,
Niedawno ten temat przerabiałem. Zerknij na posty #995 do #999. Tam są odnośniki do starszych postów ze schematami i filmikami o pinach. Wtyczki i piny do wtyczek też kupiłem w necie jeśli potrzebujesz.

Adlab 26-10-2017 07:00

Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej
 
Cytat:

Napisał dareklim (Post 2877253)
Hej,
Niedawno ten temat przerabiałem. Zerknij na posty #995 do #999. Tam są odnośniki do starszych postów ze schematami i filmikami o pinach. Wtyczki i piny do wtyczek też kupiłem w necie jeśli potrzebujesz.

Dziękuję , wczoraj przejrzałem cały temat i faktycznie jest wszystko , jestem również w porozumieniu z rp222 który mieszka nie daleko mnie i wie wszystko na ten temat :)

piotras78 08-12-2017 07:51

Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej
 
Czy ktoś z was miał styczność lub montował coś takiego:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Wyglądem powinny pasować - czekam na info jaką maja średnicę

MAG 08-12-2017 11:31

Odp: Dołożenie świateł do jazdy dziennej
 
Na liście dedykowanych S-Max'a nie ma ...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.