Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Focus 2014-2018] Sync 2 zamiana na Sync 3 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=253131)

tedi_k 28-01-2024 11:06

Odp: Sync 2 zamiana na Sync 3
 
Cytat:

Napisał totek2 (Post 3482947)
...to kiedyś robiłem.:)
Z tego co pamiętam to numer huba dodawałem do obsługiwanych i komunikat znikał...

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Jest tylko taki "jeden malutki problem"...
Hub od Sync2 to są DWA RÓŻNE URZADZENIA USB w jednym. Sam hub USB oraz CZYTNIK KART SD nie dające się fizycznie rozdzielić.
Hub "maskuje" się bezproblemowo. Czytnika kart NIJAK... To właśnie na czytnik kart SD Sync3 w wersji 3.4 mówi "tego czegoś nie obsługujemy"...

Antej 28-01-2024 11:41

Odp: Sync 2 zamiana na Sync 3
 
To może kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] przeczyta co napisał, pomysli, a potem wyedyje swoje wpisy jak to ma wzwyczaju.

tedi_k 28-01-2024 11:46

Odp: Sync 2 zamiana na Sync 3
 
Cytat:

Napisał Antej (Post 3482977)
.... potem wyedyje swoje wpisy...

Czy taka treść powyższego wpisu już jest dla Kolegi jasna czy jeszcze coś trzeba wytłumaczyć?

leszcz 28-01-2024 11:56

Odp: Sync 2 zamiana na Sync 3
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 3482979)
jeszcze coś trzeba wytłumaczyć?

nie ma po co się denerwować . Wiesz swoje :)

biuro@alar.pl 29-01-2024 12:08

Odp: Wymiana sync1 na sync3
 
Mam problem. Klient ma Forda Mondeo 2017r mk5. Wymienił radio z sync 2 na sync 3 wszystko działa tylko nie ma komunikatów głosowych z nawigacji. Radio jest USA, ale ktoś kto je montował ogarnął temat i wgrał najnowszego synca (3.4.23188) z mapami dźwiękiem i wszystko PL. Podobno kwestia podpięcia głośnika lub wpięcia któregoś głośnika z drzwi w odpowiednie miejsce na radiu. Spotkał się ktoś z czymś takim ? Macie jakiś schemat?

sabaciontko 29-01-2024 12:24

Odp: Wymiana sync1 na sync3
 
Nie ma komunikatów , to trzeba przejrzeć ustawienia w ACM. Żadnych głośników w tym celu się nie podpina.

biuro@alar.pl 29-01-2024 13:13

Odp: Wymiana sync1 na sync3
 
W ustawieniach menu są włączone komunikaty dźwiękowe i wizualne. Forscana nie podłączałem żeby przeglądać co tam jest, bo osoba która wymieniała radio wszystko przerobiła.

sabaciontko 29-01-2024 13:54

Odp: Wymiana sync1 na sync3
 
Ustawienia w ACM najprościej zrobić UCDS.

gandolfinek 12-04-2024 07:13

Odp: Sync 2 zamiana na Sync 3
 
Hej, szukam kogoś kto ogarnął by mi kompleksowo zamianę sync2 na sync3 w Mondeo MK5 Titanium, tak żeby wszystko działało no i żebym nie musiał chwilówki brać ��. Generalnie jestem z kuj-pom ale nie mam problemu jeśli to był by weekend żeby zrobić sobie wycieczkę gdzieś indziej. Żeby nie zaśmiecać wątku to jeśli ktoś byłby chętny to możemy na priv się dogadać.

Kuba. 02-05-2024 11:42

Odp: Sync 2 zamiana na Sync 3
 
1 załącznik(i)
Cześć Wszystkim,

Mam Focusa z 2015 roku który fabrycznie miał Sync 2 z navi i kamerą cofania.

Wymieniłem radio na Sync 3 z navi, wszystko działa, uruchomiłem sterowanie nawiewem z ekranu itd., ale jedyna rzecz która nie działa to kamera cofania.

W konfiguracji APIM (tej opisowej, nie AS Built) włączyłem kamerę i w menu mam już ustawienia kamery, ale po włączeniu wstecznego nie pojawia się kamera, tylko sam dźwięk czujników.

Pytanie co zmienić w Forscanie żeby obraz z kamery się pojawił?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.