Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] aktualizacja dla sync 3 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=264180)

krzywy777 16-04-2018 12:20

Odp: Sync3 - aktualizacja oprogramowania przez WiFi
 
A to: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Gregory_Peck 18-04-2018 20:15

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Wczoraj dołączyłem do Forum, dlatego wszystkich pozdrawiam, cześć. To mój pierwszy wpis, dlatego wybaczcie ewentualne niezręczności, czy gafy. Zajrzałem na forum szukając wiedzy innych właścicieli/użytkowników Fordów w kwestii aktualizacji systemu SYNC 3.
Dzięki Wam, u mnie przebiegła ona bezproblemowo z wersji v2.2 od razu do v3.0 i jak to już ktoś wcześniej wspominał nie było by o czym pisać, gdyby wcześniej wszystko działało wzorowo, ale tak nie było...

Mimo, fabrycznie nowego auta (nomen omen w wersji wyposażeniowej SYNC Edition), cały system był wzorcowo mułowaty, ospały, animacja podgłaśniania, startowała wieki, i tyleż zanikała, wszystko przełączało się z wyraźnym wysiłkiem elektronicznych obwodów i może dałoby się z tym żyć (bo ten typ tak ma), ale towarzyszyły temu wszystkiemu zwiechy całego systemu, najczęściej przy starcie, ale i w późniejszych fazach. Kiedy uruchamiłem Android Auto (Huawei P9 przez USB) system potrafił złapać mega zwiechę. Żeby jej się pozbyć konieczne było: zatrzymanie i wyłączenie auta, zamknięcie drzwi pilotem i ponowne otwarcie i start silnika....a to wszystko w 2h korku wracających z weekendowego wyjazdu do Zakopanego...
Dzięki aktualizacji SYNCA wszystko zaczęło działać jak sobie to wyobrażałem, że powinno. System wyraźnie odzyskał wigor, AA już nie powoduje zmrożeń, a ponadto subiektywnie stwierdzam, że poprawie uległy: estetyka systemu (nieco zmienione ikonki), czytelność tekstów (zmieniona czcionka, rysowana jakby cieńszą linią), maksymalna jasność ekranu (czy to możliwe, że podświetlenie dostało więcej prądu?).

Jednak niezmiennie zrozumieć nie mogę, jaka tęga głowa wybrała domyślny temat graficzny systemu (ten jasnoniebieski, tak rozumiem że w słońcu jest czytelniej, ale jednak do czego to pasuje....?).

FocST 29-04-2018 09:42

Sync 3 wersja 3.0 dla Focusa
 
Witam, podobno wersja sync3 3.0 juz od marca jest dostepna oficjalnie. Nestety jak probuje wyszukac aktualizacje poprzez wifi - to pojawia mi sie informacja ze brak dostepnych aktualizacji - wersja 2.2.

Czy znacie dostepna strone gdzie mzna sciagnac plik na usb w wersji 3.0?

revelare 29-04-2018 14:09

Odp: Sync 3 wersja 3.0 dla Focusa
 
mi sie udało ściągnąć wersje sync3 aktualną dla mojego VIN (strona Ford owner UK), ale niestety po włożeniu USB do Focusa - wyskakuje komunikat LST_ERR05...Próbowałem z użyciem kilku pendrive - i niestety ciagle ten sam błąd... a aktualną wersje tez mam podobnie jak Ty 2.2

totek2 29-04-2018 21:56

Odp: Sync 3 wersja 3.0 dla Focusa
 
Cytat:

Napisał FocST (Post 2972293)
Nestety jak probuje wyszukac aktualizacje poprzez wifi

po wifi nic nie zdziałasz, zerknij na stronę forda w Anglii.

analyzator 02-05-2018 10:43

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Pobiera się. Dzisiaj lecimy z tematem.
Pendrive ma być pusty jak rozumiem.
Czy mogę wystartować aktualizację z pena i sobie pójść? Nie chce mi się siedzieć i patrzeć jak się aktualizuje. Czy mogę odpalić na zgaszonym silniku i zamknąć auto? Czy w trakcie aktualizacji mogę je ponownie odpalić gdyby trwała zbyt długo?

U mnie sync3 bez navi i pobieram WF06XXGCC6HK84583.zip

Woytas 02-05-2018 11:30

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Cytat:

Napisał analyzator (Post 2973582)
Pobiera się. Dzisiaj lecimy z tematem.
Pendrive ma być pusty jak rozumiem.
Czy mogę wystartować aktualizację z pena i sobie pójść? Nie chce mi się siedzieć i patrzeć jak się aktualizuje. Czy mogę odpalić na zgaszonym silniku i zamknąć auto? Czy w trakcie aktualizacji mogę je ponownie odpalić gdyby trwała zbyt długo?

U mnie sync3 bez navi i pobieram WF06XXGCC6HK84583.zip

na zgaszonym silniku po jakimś czasie Ci się to wyłączy , czy przeżyje czy nie tego już nie wiem ale sugerowałbym to zrobić w ciągu jazdy , ok 20-30 min

leszcz 02-05-2018 11:50

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Cytat:

Napisał analyzator (Post 2973582)
Czy w trakcie aktualizacji mogę je ponownie odpalić gdyby trwała zbyt długo?

Wszystko robisz na zapalonym silniku

analyzator 02-05-2018 11:59

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 2973602)
Wszystko robisz na zapalonym silniku

Dzięki za info.

To jeszcze zapytam - video instruktarz forda mówi, że pendrive ma mieć minimum 32GB - prawda to? mam pod ręką jakieś 8GBi pliki wchodzą spokojnie

leszcz 02-05-2018 12:00

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Cytat:

Napisał analyzator (Post 2973605)
mam pod ręką jakieś 8GBi pliki wchodzą spokojnie

używaj :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.