Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Automatyczne światła - czy jest ok? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=67125)

Maxvanb 03-02-2018 20:57

Odp: Automatyczne światła - czy jest ok?
 
Czy ktos posiada pelny schemat swiatel do smaxa 2006 1.8tdci dokladnie tył bo mam kłopotu przez nieudolnych mechanikow

eclipse 04-02-2018 19:35

Odp: Automatyczne światła - czy jest ok?
 
Cytat:

Napisał Marcin69 (Post 2928389)
Witam, czy ktoś z Was próbował ustawić oryginalne światła led do jazdy dziennej tak aby świeciły jak w polifcie, czyli przygaszone a nie wygaszały się całkowicie?

Tak naprawdę musisz sprawdzić jakie masz te ledy podejrzewam że masz międzylift które nie da sie tak jak chcesz ustawić bo mają 2 piny , a czy to są 2 funkcyjne czy nie to sam sprawdzisz . .
bo tylko polifty mają ledy 2 funkcyjne które przygaszają to takie które mają w lampie 3 piny .

meff 11-02-2018 14:40

Odp: Automatyczne światła - czy jest ok?
 
Czy za pomocą np elmconfiga można sobie zmodyfikować włączanie świateł? Widziałem taką opcję z focom - BMC - Daylight running light - always dipped light except in P pos.
U mnie elmconfig odczytuje tam standard dipped lights, a jak zapisać zmianę?

meff 15-02-2018 15:20

Odp: Automatyczne światła - czy jest ok?
 
ustawiłem dzienne światła na stałe za pomocą forscan - z poziomu konfiguracji bcm - wybrałem zawsze światła mijania z wyjątkiem położenia P, zapisałem i działa...

Ligulig 15-02-2018 19:19

Odp: Automatyczne światła - czy jest ok?
 
Witam.
Pytanie dotyczy świateł - choć niekoniecznie automatcznych.
Czy widział ktoś światła do s-maxa rocznik 2007 które łączą przeciwmgielne i dzienne takie jak pod tym linkiem [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Nie zakładam nowego tematu, bo tematyka podobna.
Z góry dzięki za odpowiedź.

weuek 15-02-2018 21:30

Odp: Automatyczne światła - czy jest ok?
 
Mam ten model od 3 lat. Od jakiegoś roku prawe dzienne świeci słabiej, bo kilka razy zawilgotniało. Wyjmowałem i suszyłem w domu. Teraz widzę, że wilgoć zbiera się w prawym. Wilgoć wchodzi "uszczelką" przy przewodzie.

3 lata temu kosztowały 600 zł.

Ligulig 16-02-2018 17:39

Odp: Automatyczne światła - czy jest ok?
 
Z tego wynika że da się dopasować do smaxa ale jakość niekoniecznie idzie za ceną... Jakie dzienne światła led w takim razie polecalibyście do smaxa?

TeRmOz 20-06-2020 15:25

Odp: Automatyczne światła - czy jest ok?
 
5 załącznik(i)
Od Roku Posiadam S-Maxa i też natchnęło mnie by w pozycji AUTO światła mijania zapalały się. Jeżeli nie Chcemy świateł przed uruchomieniem silnika Zostawiamy przełącznik w pozycji 0. Zakleiłem jeden z Fotorezystorów.
1.Na wyłączonym zapłonie
2. Obudowę za lusterkiem rozebrałem bez narzędzi.
3. Odpiąłem wtyczkę 3 pinową.
4.Z boku czujki są dwa zaczepy. Odginając je delikatnie malutkim cienkim wkrętakiem na zewnątrz otworzyłem obudowę.
5.Uwaga na elektronikę trzyma się tylko na dwóch kołeczkach i możne spaść.
6. Zakleiłem fotorezystory.
7. Była burza wiec sprawdziłem czujnik deszczu auto działał dobrze z regulacja
8. Poskładałem wszystko powrotem i potwierdzam ze działa wyśmienicie w Mocnym słońcu 32 stopnie C na zewnatrz :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.